Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Optimalizační balíček 2017

 • Ashampoo Optimalizační balíček 2017
  česky 
  Způsob dodání: elektronicky (ESD)

  Původní cena: 3 331 Kč
  2 664 Kč
  2 202 Kč bez DPH

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail)

Pouze na SW.CZ nabízíme speciální optimalizační balíček produktů Ashampoo, který obsahuje uvedené aplikace:

 

Díky této optimalizační sadě můžete jak optimalizovat Vaše PC, zálohovat, tak i šifrovat Vaše cenné soubory.
Nenechávejte nic náhodě! Všechny obsažené aplikace jsou v češtině!

Ashampoo WinOptimizer 15 je výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows.

Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.).


Ashampoo® Backup 2016 pokrývá všechny náležitosti vytvoření zálohy a obnovy. Stačí jen vybrat diskový oddíl, cílové místo a čas a máte vše nastaveno! Od této chvíle, Ashampoo® Backup 2016 bude zálohovat vaše soubory bezpečně na pozadí. Bezpečnost s maximálními zkušenostmi a s minimálním úsilím, bez nutnosti technických znalostí.
 
Buďte připraveni pro případ nouze
Obnovení zálohy je stejně snadné jako její vytvoření. Obnovení souborů s Ashampoo® Backup 2016 nebo použití záchranného disku / flash disku v případě úplného selhání systému provedete data rychle a bezpečně. Můžete si také zobrazit a obnovit jednotlivé soubory pomocí programu Průzkumník Windows. To už ani nemůže být jednodušší!

Ashampoo® Privacy Protector 
Určitě si uvědomujete, že nepoužívání žádného zabezpečení dat je riskantní. Šifrujte a archivujte s ochranou osobních údajů s programem Ashampoo® Privacy Protector! Ashampoo® Privacy Protector nabízí inovativní společný přístup zabezpečení, který zahrnuje šifrování, archivaci a čištění. Místo toho, aby bylo potřeba použít samostatné nástroje, které nemusí spolupracovat navzájem, se nyní můžete spolehnout na jednotné a kvalitně vyvážené řešení, které odstraňuje matoucích nastavení a nafouklé menu ve prospěch přehlednosti a použitelnosti.

Systémové požadavky: 
OS:Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8 / 8.1, Windows® 10
Software: Microsoft .Net 4.0 Framework
Grafická karta: minimální rozlišení: 1024x768

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku