ESET Family Security Pack


Akční nabídka! ESET Family Pack + Pikniková taška zdarma!
Získejte k zabezpečení dle Vašich potřeb jako dárek praktickou piknikovou tašku i s nádobím v hodnotě 700 Kč zdarma!


ESET Family Security Pack je nové výhodné rodinné balení, které poskytuje ochranu až 3 stanic programem ESET Smart Security neboESET NOD32 Antivirus

Součástí ESET Family Packu jsou také 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian.

ESET Family Security Pack je určen pro domácnosti, které mají více než 1 počítač. Produkt je určen pouze pro domácí použití

Proč se chránit s ESET Family Security Pack?
Zločinci mohou pomocí virů získat přístup k počítači nebo zneužít hesla k e-mailovým schránkám. Bez vašeho vědomí posílají přátelům reklamu či další viry. Ohroženy jsou i děti, kterým viry zobrazují pornografii.

Každý den je také ukradeno 50 mobilních telefonů. Vaše SMS, e-maily, fotky se mohou dostat do cizích rukou. ESET Mobile Security chrání mobil před krádeží.

Co nabízí ESET Family Security Pack?


ESET Smart Security 6
ESET Smart Security 6 
přináší komplexní internetovou ochranu.Ochraňte svůj notebook před ztrátou nebo krádeží s novoufunkcionalitou Anti-Theft. Tento modul zvyšuje šanci na nalezení zařízení v případě ztráty nebo odcizení. Pokud označíte počítač za ztracený, automaticky se zapne jeho monitorování. Jakmile bude počítač připojený k internetu, můžete sledovat jeho pozici na mapě. Všechny získané informace najdete na Anti-Theft portálu

Nová verze komplexního bezpečnostního řešení obsahuje Antivirus, Antispam, Anti-spyware, Anti-Theft, Rodičovskou kontrolu a Firewall.

ESET NOD32 Antivirus 6
ESET Nod32 Antivirus 6
 představuje rychlé a výkonné antivirové řešení!
Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET NOD32 Antiviruseliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy a rootkity až po spyware. Jelikož se ke kontrole souborů využívá technologie cloud, dochází ke zrychlení kontroly počítače, snížení využití systémových prostředků a zvýšení celkové úrovně zabezpečení.

ESET Mobile Security
ESET Mobile Security
 pro Windows Mobile a Symbian poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám. 

ESET Mobile Security poskytuje hlavní výhody:

  • Ochrana proti krádeži (Anti-Theft) - pokud dojde k výměně SIM karty, obdržíte automatickou SMS zprávu. Můžete také smazat data telefonu na dálku a ochránit tak své údaje před zneužitím.
  • Ochrana heslem - nastavení Anti-theft jsou chráněny heslem
  • Firewall - sleduje datové toky v obou směrech, umožňuje nastavit pravidla
  • Bezpečnostní audit - informace o stavu vybraných funkcí telefonu
  • Záznamy a statistiky  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ESET Family Security Pack
Nová licence:

1.249,- Kč ESET Family Security Pack BOX

1.249,- Kč ESET Family Security Pack + Pikniková taška zdarma