Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kaspersky Tablet Security , 1 licence na 1 rok

S řešením Kaspersky Tablet Security jste chráněni pomocí nejnovějších technologií ochrany před krádeží od jedné z nejrespektovanějších laboratoří zabývajících se zabezpečením na světě.

Software Kaspersky Tablet Security poskytuje ochranu Vašim osobním údajům před krádeží a zneužitím neoprávněnou osobou, umožňuje vzdáleně zablokovat, vymazat nebo lokalizovat ztracený nebo odcizený tablet - a dokonce pořídit "skrytý" snímek zloděje. Před aktuálními internetovými hrozbami Váš tablet ochrání kvalitní antivirová ochrana.

Klíčové vlastnosti Kaspersky Tablet Security:

  • Ochrana před škodlivým softwarem: automatická antivirová kontrola stažených aplikací a cloudová ochrana pro rychlou reakci na nové viry, spyware, trojské koně, boty a další nebezpečí
  • Ochrana před internetovými hrozbami: ochrana před nebezpečnými odkazy a webovými stránkami v reálném čase, včetně phishignových webových stránek
  • Ochrana před krádeží: program umožňuje vzdáleně zablokovat Váš ztracený tablet, vzdáleně vymazat Vaše citlivé informace z tabletu a vzdáleně lokalizovat váš ztracený nebo odcizený tablet, a to pomocí sítí GPS, GSM nebo Wi-Fi a služby Google Maps. Funkce "skrytý snímek" tajně pořídí a odešle Vám fotografií příslušné osoby pro identifikaci neoprávněného použití vašeho tabletu.
  • Osobní webový účet a vzdálená správa: umožňuje snadnou komunikaci s vaším ztraceným nebo odcizeným tabletem (aktivace zablokování, vymazání dat, příkazů pro lokalizaci,  pořízení skrytého snímku a procházení protokolů nedávných činností)
  • Maximální výkon: malé, časté aktualizace, které minimalizují dopad na výkon tabletu
  • Optimalizované rozhraní: pro zvýšení použitelnosti a výkonu bylo rozhraní produktu optimalizováno pro tablety se systémem Android

Proč váš tablet potřebuje zabezpečení:
Již mnoho let odborníci předpovídají nápor mobilního škodlivého softwaru. Až nyní, s novými, přístupnějšími platformami a aplikacemi, jsou však dveře pro škodlivé útoky na mobilní zařízení zcela dokořán. Současně je používání tabletů soustředěno kolem webu (obdobně jako počítačů nebo dokonce ještě více). Prohlížíme webové stránky, posíláme e-maily, zprávy, používáme Twitter, Facebook a stahujeme aplikace. Dokonce z našich tabletů stále více nakupujeme a používáme bankovnictví. Tím vším se vystavujeme stejným nebezpečím, kterým čelíme na počítači. Ostražitě chráníte váš počítač - totéž byste měli učinit i s vaším tabletem.
Navíc váš tablet obsahuje mnoho osobních informací - kontakty, e-maily, textové zprávy, obrázky a další. Co kdybyste jej ztratili nebo padl do nesprávných rukou?

Systémové požadavky:
Android v 2.2 a vyšší
Minimální rozlišení - 480x800

Nákupem získáte 1 licenci na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.


Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku