Produkt Počet kusů Cena s DPH

Kaspersky Tablet Security , 1 licence na 1 rok

S řešením Kaspersky Tablet Security jste chráněni pomocí nejnovějších technologií ochrany před krádeží od jedné z nejrespektovanějších laboratoří zabývajících se zabezpečením na světě.

Software Kaspersky Tablet Security poskytuje ochranu Vašim osobním údajům před krádeží a zneužitím neoprávněnou osobou, umožňuje vzdáleně zablokovat, vymazat nebo lokalizovat ztracený nebo odcizený tablet - a dokonce pořídit "skrytý" snímek zloděje. Před aktuálními internetovými hrozbami Váš tablet ochrání kvalitní antivirová ochrana.

Klíčové vlastnosti Kaspersky Tablet Security:

  • Ochrana před škodlivým softwarem: automatická antivirová kontrola stažených aplikací a cloudová ochrana pro rychlou reakci na nové viry, spyware, trojské koně, boty a další nebezpečí
  • Ochrana před internetovými hrozbami: ochrana před nebezpečnými odkazy a webovými stránkami v reálném čase, včetně phishignových webových stránek
  • Ochrana před krádeží: program umožňuje vzdáleně zablokovat Váš ztracený tablet, vzdáleně vymazat Vaše citlivé informace z tabletu a vzdáleně lokalizovat váš ztracený nebo odcizený tablet, a to pomocí sítí GPS, GSM nebo Wi-Fi a služby Google Maps. Funkce "skrytý snímek" tajně pořídí a odešle Vám fotografií příslušné osoby pro identifikaci neoprávněného použití vašeho tabletu.
  • Osobní webový účet a vzdálená správa: umožňuje snadnou komunikaci s vaším ztraceným nebo odcizeným tabletem (aktivace zablokování, vymazání dat, příkazů pro lokalizaci,  pořízení skrytého snímku a procházení protokolů nedávných činností)
  • Maximální výkon: malé, časté aktualizace, které minimalizují dopad na výkon tabletu
  • Optimalizované rozhraní: pro zvýšení použitelnosti a výkonu bylo rozhraní produktu optimalizováno pro tablety se systémem Android

Proč váš tablet potřebuje zabezpečení:
Již mnoho let odborníci předpovídají nápor mobilního škodlivého softwaru. Až nyní, s novými, přístupnějšími platformami a aplikacemi, jsou však dveře pro škodlivé útoky na mobilní zařízení zcela dokořán. Současně je používání tabletů soustředěno kolem webu (obdobně jako počítačů nebo dokonce ještě více). Prohlížíme webové stránky, posíláme e-maily, zprávy, používáme Twitter, Facebook a stahujeme aplikace. Dokonce z našich tabletů stále více nakupujeme a používáme bankovnictví. Tím vším se vystavujeme stejným nebezpečím, kterým čelíme na počítači. Ostražitě chráníte váš počítač - totéž byste měli učinit i s vaším tabletem.
Navíc váš tablet obsahuje mnoho osobních informací - kontakty, e-maily, textové zprávy, obrázky a další. Co kdybyste jej ztratili nebo padl do nesprávných rukou?

Systémové požadavky:
Android v 2.2 a vyšší
Minimální rozlišení - 480x800

Nákupem získáte 1 licenci na 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.