Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Office 365 Plan A3 OLP NL AE Olfd, předplatné na 1 rok

Plan A3 - Licence pro vzdělávací instituce, předplatné na 1 rok pro jednoho uživatele
1 uživatel může služby využít až pro 5 PC nebo Maců a 5 mobilních zařízení.
Dodání: elektronicky
Lokalizace: multi-jazyčná verze vč. češtiny


Office 365 Plan A3  je určena pro vzdělávací instituce a mohou používat pouze akreditované instituce. Při pořízení je nutné podepsat smlouvu a prokázat, že je koncový uživatel oprávněným zákazníkem. Společnost Microsoft si vyhrazuje právo kdykoli ověřit oprávněnost zákazníka a pozastavit poskytování služby neoprávněným zákazníkům.


Office 365 Plan A3 obsahuje aktuální verze aplikací sady Office Professional Plus: World, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access

Word 2016 
Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román. 

Excel 2016 
Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání. 

PowerPoint 2016
Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými. 

Outlook 2016
Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.

Publisher 2016
tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové. Určeno pouze pro počítače PC.

Onenote 2016
Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy  celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené.

Access 2016

Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC. 


Co EDU plán obsahuje:
E-mail a kalendáře: S e-mailem na úrovni velkých podniků můžete pracovat v propracovaném a známém prostředí Outlooku, které můžete používat přímo ve svém počítači1 nebo ve webovém prohlížeči prostřednictvím aplikace Outlook Web App. Každý uživatel získá poštovní schránku o kapacitě 50 GB a bude moci odesílat přílohy o velikosti až 25 MB. Můžete používat vlastní název domény.

Webová konference: Můžete pořádat online schůzky s podporou zvuku a videa, konferenčních hovorů ve vysokém rozlišení, sdílení obrazovky pomocí jednoho kliknutí a virtuální tabule. Skvělý prostředek pro dálkové studium.

Zasílání rychlých zpráv: Pomocí rychlých zpráv můžete snadno komunikovat s ostatními a pomocí stavu online signalizovat svou dostupnost.

Ukládání a sdílení souborů: OneDrive nabízí 1 TB osobního úložného prostoru, který se synchronizuje s počítačem a umožňuje tak offline přístup. Pomocí Office nebo SharePointu můžete snadno sdílet dokumenty s ostatními.

Týmové weby: Týmové weby, na kterých lze uchovávat související dokumenty, poznámky, úkoly a konverzace pohromadě, vám umožní spolupracovat na projektech ve studijních skupinách nebo v klubech. Je podporováno až 300 podřízených webů.

Office Web Apps: Můžete vytvářet a upravovat2 dokumenty aplikací Word, OneNote, PowerPoint a Excel z libovolného moderního prohlížeče.

Mobilita: Synchronizace e-mailu, kalendáře a kontaktů, přístup k webům SharePoint, zobrazení a úprava dokumentů Office pomocí sady Office Web Apps a prohlížeče v zařízeních Windows Phone, iOS a Android. Aplikace pro MS Office a SharePoint: Nové aplikace jiných výrobců i vlastní zákazníkem vyvinuté aplikace mohou pracovat pracují se službami Office a SharePoint. Webové služby můžete integrovat do svých dokumentů a webů.

Správa: Portál správy nabízí oddělení IT podrobné možnosti konfigurace služeb buď prostřednictvím online portálu, nebo pomocí automatické správy a příkazů prostředí PowerShell.

Spolehlivost: Díky finančně zajištěné smlouvě o úrovni služeb (SLA) se zárukou 99,9% dostupnosti služeb máte jistotu, že vás neohrozí žádné náhlé výpadky.

Zabezpečení
: Špičkové metody zabezpečení s pěti úrovněmi zabezpečení a proaktivním sledováním zajišťují bezpečí vašich dat.

Ochrana osobních údajů: Vaše data patří vám. Společnost Microsoft nijak neprochází e-maily ani dokumenty pro účely inzerce.

Aktuálnost: Nemusíte platit za upgrady na nové verze – jsou součástí předplatného. Nové funkce jsou zákazníkům služeb Office 365 přidávány způsobem, který mohou pracovníci IT nakonfigurovat.

Podpora: Telefonická podpora 24 hodin denně pro všechny IT problémy. V případě méně závažných problémů můžete pomocí portálu správy zadat servisní požadavek.

Cena je za 1 licenci, nákup je možný už od 1 licence!

Systémové požadavky:
  • Operační systém
  • Windows: 10, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 nebo Windows Server 2012 s .Net 3.5; 
  • Mac OS X: 10.10 a novější
  • Android: 4.4. KitKat a novější
  • iOS: 10.0 a novější
  • Procesor: 1 GHz a rychlejší s podporou instrukcí SSE2
  • Paměť: 1024 MB RAM (32bit), 2048 MB RAM (64bit)
  • Pevný disk: 3 GB volného místa
  • Internetový prohlížeč: Safari, Chrome a Mozilla Firefix v nejnovější verzi, Microsoft Edge, Microsoft Internet Explorer 11

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Microsoft Office 365
Nová licence:

2 349 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok + Kalkulačka Casio FX-350ES Plus

1 297 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit, předplatné na 1 rok (ESD)

1 326 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok

2 372 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok + ESET Internet Security, licence pro 1PC na 1 rok

1 998 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok (ESD)

2 132 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok

2 120 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti SK, předplatné na 1 rok

3 226 Kč Microsoft Office 365 Business

3 803 Kč Microsoft Office 365 Business Premium

1 538 Kč Microsoft Office 365 Business Essentials

4 655 Kč Microsoft Office 365 ProPlus

2 491 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

7 508 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

1 834 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

6 057 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku