Produkt Počet kusů Cena s DPH

ACDSee 20

Typ licence: nová licence
Počet uživatelů: 1
Koncový uživatel: domácnosti, firmy
Dodání: elektronicky (e-mail)


ACDSee 20 umožňuje fotografům provádět všechny základní prvky tvůrčího fotografického procesu a distribuce na jednom místě.
ACDSee 20 je vybaven nástroji, které vám pomohou uspořádat vaše fotografie, zdokonalit je a inspirovat své přátele a rodinu. Ohromné množství automatických funkcí napomáhá, aby byl váš pracovní proces plynulý. ACDSee 20 vám dává  nebývalou efektivitu s řadou nových filtrů a rychlým přístupem do cloudu. 

Jednoduše organizujte, upravujte a sdílejte své fotografie!
ACDSee 20 je určen spíše pro praktické amatéry, zároveň ověřená aplikace pro správu a úpravy digitálních fotografií. ACDSee 20 je efektivní nástroj,  který pomůže organizovat fotografie, vyladit podle potřeby, a současně tím budete inspirovat Vaše přátele, rodinu a obdivovatele.

Integrace Microsoft onedrive
Máte Onedrive nastaven jako hlavní složku? S Acdsee 20 můžete okamžitě organizovat, zobrazovat, upravovat a sdílet veškeré vaše obrázkové kolekce, bez ohledu na to, kde je uložen a bez nutnosti kopírování.

Harmonická struktura složek
ACDSee 20 jednoduše zobrazuje stromovou strukturu složek ve stejném stylu jako váš operační systém, užívání programu bude zjednodušeno.

Jednodušší organizace
Vytvořte kategorií, hodnocení, značení, označování barev a přidání hierarchických klíčových slov - již nikdy fotografii neztratíte, vyhledávání bude jednodušší.

Zjednodušená renovace
Snížení efektu červených očí, otočit, obrátit, oříznout, změnit veliskosti velikosti, a opravit s plnou kontrolu nad výsledkem.

Dodejte rámečky
Přidejte okraje, vinětky (s neostrými okraji), nebo text na své oblíbené fotografie. Přizpůsobte si barvu, strukturu a tloušťku, aby top vyhovovalo Vašemu snímku. Rozostření nebo silnější ohraničení a přidáným stínování dokonale doplní náladu fotografie.

Efekt rozostření
Použijte nástroj rozostření jako tvůrčí efekt nebo techniku redukce šumu. Vyberte si z různých stylů rozostření, včetně bokeh efektu, známý u zrcadlových objektivů.

RAW a dokonalé barvy
Zobrazte si soubory RAW, které jsou podporovány od všech předních výrobců fotoaparátů. Vychutnejte si plnou správu barev, a to bude znamenat, že to co uvidíte, bude opravdový odstín barvy.

Hlavní novinky AcdSee 20:
  • zjednodušené vyhledávání - filtrujte konkrétní oblasti vašeho pevného disku nebo Microsoft OneDrive
  • všestranné využití - pohodlně přepínejte mezi kreslení barvy popředí a pozadí
  • vylepšené pozadí - použijte "Edit Fill" a nastavte si barvu pozadí
  • přechody - naneste radiální nebo lineární přechod postupně pokročte směrem ven od středového bodu, nebo nepatrně přes fotografii
  • redukce šumu - snadno odstraňte zrnité artefakty se zachováním detailů
  • statistiky - režim Dashboard umožní posoudit fotoaparát, soubor a statistickou databázi
  • přizpůsobitelné rozhraní - nastavte si panely nástrojů a podokna, včetně nástrojů režimu úprav a filmového pásu, pro lepší efektivitu práce s možností přesunu na druhý monitor
Další vylepšení:
  • Vylepšená stabilita
  • Celá řada nových režimů
  • Vylepšená detekce objektivu a podpora více objektivů

Systémové požadavky:
Procesor: Intel® Pentium® III / AMD Athlon /Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP
RAM: 512 MB (doporučeno 1 GB RAM)
HD: 310 MB  (doporučeno 1 GB)
Rozlišení: 1024 x 768 (doporučeno 1280 x 1024)
OS: Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10
Microsoft® Internet Explorer® 9+
Microsoft® DirectX® 9.0 nebo vyšší
Windows Media® Player 9.0
Internetové připojení - pro aktivaci, přístupu k online službám

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ACDSee
Nová licence:

999 Kč ACDSee Video Studio 2Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku