Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Photo Kolekce 2017

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 uživatel (každou aplikaci)
Dodání: elektronicky (e-mail)


Díky této kreativní sadě můžete různě upravovat a archivovat své fotografie a vytvářet zajímavé pohlednice.

Obsažené aplikace: 
Ashampoo Photo Commander 15
Vaše poslední dovolená či vaše svatba, to jsou cenné vzpomínky, které většinou existují i na fotografiích, a tak vaše sbírky fotografií stále rostou a rostou. Dnes jsou fotky obvykle uloženy na počítačích. Ale víte přesně, kde je která speciální fotografie uložena? Vadí vám malé artefakty nebo rozmazání ve vašich fotografiích, které ruší jinak perfektní okamžiky? Vyzkoušejte Ashampoo Photo Commander 15! 

Procházejte velké fotografické sbírky bez námahy a odstraňujte nepříjemné obrazové vady v reálném čase. Optimalizujte barvy a nastavení kontrastu tak, aby vaše fotografie zářily. Buďte kreativní a přiveďte své fotografie k životu s pomocí profesionálních obrazových efektů a překvapte své přátele vlastními kalendáři, kolážemi a pohlednicemi.


Ashampoo Photo Optimizer 6
Jsou vaše fotografie bledé, přeexponované nebo rozmazané? Nemáte čas, znalosti a motivaci provádět rozsáhlé optimalizace obrázků? Ashampoo Photo Optimizer 6 revitalizuje vaše fotografie kliknutím na jedno tlačítko, bez námahy. Optimalizace barev a kontrastu, nastavení ostrosti, odstranění škrábanců a šumu a další úpravy fotografií - rychle, jednoduše, bez předchozích znalostí.


Ashampoo Photo Card - tvorba blahopřání a pohlednic z fotografií
Jednoduše ovladatelná aplikace Ashampoo Photo Card vám pomůže vytvořit hezké blahopřání nebo pohlednici včetně okrajů a textů z vašich oblíbených fotografií. Program nabízí různá přednastavená schémata pro všechny různá životní jubilea a svátky. Zároveň můžete pomocí několika kliknutí jednoduše vylepšit své fotografie tak, aby vypadaly jako od profesionála.

Ashampoo Photo Converter 2 
Aplikace pro zpracování Vašich fotografií - již žádné manuální probírání se hromadami fotek,Ashampoo Photo Converter 2 zpracovává celé kolekce v jednom kroku, ať se jedná o 1 nebo 1000 souborů. Ashampoo Photo Converter 2 vyžaduje velmi málo systémových prostředků, je tedy ideální jak pro současné tak i pro starší počítače. Umožňuje získat výsledky velmi rychle, s uživatelským rozhraním oproštěným od jakýchkoliv zbytečností uvidíte výsledky již během několika sekund. Konverze, zarovnání, změna rozměrů nebo aplikace sofistikovaných úprav barev … není zapotřebí žádného drahého editoru, protože Ashampoo Photo Converter 2 pokrývá všechny tyto společné úlohy s naprostou lehkostí.

 

 


Podporované platformy všech aplikací: Windows Vista™, Win 7, Win 8, Win 10

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Photo Kolekce
Nová licence:

1 199 Kč Ashampoo Photo Kolekce 2018Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku