Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Snap 10

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

Ashampoo Snap 10 umožňuje zachytit, upravovat a sdílet obsah obrazovky jako jednotlivé obrázky nebo videa. Aplikace také obsahuje výkonné funkce pro úpravu obrázků. Kromě běžných oprav fotografií nabízí Ashampoo Snap 10 mnoho nástrojů, jak přidat dodatečné informace nebo zvýraznit obsah obrázků pomocí šipek a dalších značek. To usnadňuje vizualizaci a vysvětlení složitějších záležitostí. Hotové obrázky a videa je možné nahrát na všechny běžné poskytovatele cloudových služeb a Ashampoo Webspace přímo z aplikace.

Pořiďte a upravte libovolný obsah obrazovky
Neexistuje žádný jednodušší způsob, jak vytvořit screenshoty a videa než při použití programu  Ashampoo snap 10 - zachytejte a upravujte přesně co vidíte na obrazovce.

Flexibilita a přesnost pro vaše zachycení printscreenů
Použijte přesnost každého pixelu na svých záběrech printscreenů. Označte si celou obrazovku, jednotlivé webové stránky nebo úseky a přeměňte je na obrázky nebo videa. Práce s časovačem, automatické procházení webových stránek nebo pomocí inteligentního rozpoznávání textu, nebylo jednodušší a uvidíte možnosti jsou nekonečné. A to vše pouhým jedním kliknutím nebo stiskem klávesy.

Všechny informace, které potřebujete do jediného obrázku
Snap 10 umožňuje snadno a rychle sdílet důležité informace s ostatními. Pomocí šipek, grafiky, automatického číslování a mnoho dalších možností můžete proměnit své obrázky do srozumitelnými výstupů. Ušetřit tak čas a námahu a zbavit se nepohodlných popisů! Ukazujte beze slov - vše rychlé, snadné a na dosah, přesně jak potřebujete.

Vytvořte si vlastní reálná videa
Upravujte svá videa a přidávejte texty, kresby a hlasová vyprávění. Psaní během procesu je nyní umožněno. Vizualizujte pomocí kliknutí myší a hlavní v daném okamžitu ve videích - ideální pro přípravu online návodů. Nezapomeňte používat   vodoznak, který ochrání vaší tvorbu.

Pracuje s jakýmkoliv displejem
Při práci na multi-dotykových zařízeních se můžete setkat s velkým množstvím rozlišení obrazovek a nastavení DPI. Snap 10 automaticky přizpůsobí nastavení zobrazení pro ty nejlepší výsledky nezávisle na velikosti displeje.

Ideální pro weby
Nejenom dostupnost pořízení obrázků z internetu, Snap 10 umí také zahrnout informace o zdrojových stránkách a to graficky jako součást obrázku, nebo obsahová metadata. Snap 10 urdrží vše v organizovaně. A pokud potřebujete sdílet obrázky můžete tak přidat odpovídající odkaz automaticky. Pokud tedy potřebujete zachytit celé webové stránky, textové prvky nebo jen zachytit více oken Ashampoo Snap 10 je tou pravou volbou.

Střih videa pro dokonalý film

Dokonce již dobré video můžete ještě upravit podle potřeb: vystřihnout nepotřebné scény, odstranit reklamy, nebo rozdělit jednotlivá videa do epizod. S Ashampoo Snap 10, nepotřebujete žádný další software! Velice jednoduchý editor pomáhá zadržet jen ty nejdůležitější části a upozorní na ně. Poté jednoduše připojíte další video nebo exportujete své nejvzácnější okamžiky jako GIF animace!

Bezpečně poslat, nebo nahrát do cloudu

Chtěli byste získat přístup k obrazu odkudkoliv? Ashampoo Snap 10 má pro vás řešení: posílejte obrázky e-mailem, ukládejte do Ashampoo webového prostoru, nebo je nahrávejte na všechny běžné cloud služby (Dropbox, Microsoft onedrive Disk Google). Pokud je potřeba,  vaše snímky mohou být optimalizovány do potřebné velikosti před odesláním e-mailu nebo jeho nahrátí do cloudu.


Systémové požadavky:
OS: Win 7/8/10
Grafický adaptér: min. rozlišení 1024 x 768 a 16-bit High color (32-bit doporučeno) a min. 64 MB RAM. 
Zvuková karta: doporučováno podporované audio záznamové zařízení a mikrofon 
RAM a místa na disku: 256 MB RAM, cca 60 MB místa na pevném disku pro program a soubory 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Snap
Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

559 Kč Ashampoo Snap 10, UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku