Produkt Počet kusů Cena s DPH

Age of Empires II HD

Age of Empires II HD je strategická klasika a jedna z nejlepších realtime strategií všech dob -  Age of Empires II, se dočkala remaku. Zahrajte si tuto strategii v HD kvalitě!

Age of Empires II vyšla již v roce 1999. Je tak těžko uvěřitelné, že vývojáři v době, kdy každá druhá starší hra má vlastní HD remake, čekali s touto hrou tak dlouho. Oproti původní verzi hra nabízí lepší grafiku, zejména s Full HD rozlišením, možnost zobrazení na více monitorech, vylepšené nasvícení a další efekty, systém achievementů a zejména propojení se Steam Workshop. Právě poslední změna přináší excelentní výsledky. Hráči, kteří hru nejprve přijali poněkud chladně, jsou totiž schopnými modéry a do hry neustále začleňují nové a nové prvky. Samozřejmostí je, že Age of Empires 2 HD obsahuje kampaně známé z původního dílu. Jako bonus však autoři do hry přibalili i obsah datadisku The Conquerors, počet národů se tak dostal k číslu 18. To nejlepší ze série, totiž strategické fungující prvky, které dosud mnoho her pouze kopíruje, zůstaly pochopitelně zachovány.    

 

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows XP / Windows Vista / Windows 7/ windows 8/ Windows 10
Procesor: 2,2 GHz
Paměť: 1 GB RAM (2 GB na Windows Vista / 7)
Grafická karta: 256MB grafická karta (GeForce FX, ATI 9600 nebo lepší)
Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9
Harddisk: 900 MB místa na pevném disku
Platforma: Steam klient (nutné internetové připojení) návod na aktivaci

 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Age of Empires
Nová licence:

599 Kč Age of Empires III Complete CollectionZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku