Produkt Počet kusů Cena s DPH

Heroes of Might and Magic IV: Complete edition + Civilization V

Heroes of Might and Magic IV je pokračování velmi úspěšné herní série. Hráč zde ovládá hned několik hrdinů různých povolání, jako je např. Druid, Čaroděj, nebo Rytíř. Díky nim může dobývat města a v nich pak stavět různé budovy.
 
Spolu s hrdiny cestujete nebezpečným fantasy světem, bojujete s nestvůrami (draky, skřety,gobliny apod.), získáváte mocné artefakty, tvoříte armády z divokých bestií, nebo neohrožených paladinů, které vám pomáhají upevňovat vaši moc. Ve zkratce - zajímavý příběh, vynikající zpracování, prvky ekonomických her a Role-Playing a skvělá hratelnost.
 
Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm: oficiální datadisk do úžasné strategie, který hru obohacuje o nové mapy a kampaně, monstra, artefakty, hrdiny a další náležitosti.

Heroes of Might and Magic IV: Winds of War jsou druhým datadiskem k populární strategické hře od 3DO a nabízejí kampaně odehrávající se v zemi jménem Channon, která je velkým a hustě obydleným královstvím. 
 
Podporovaný operační systém: Windows XP , Vista , 7, 8
Procesor: 1 GHz 
Paměť: 256 MB  
 
Platforma: UPlay (nutné internetové připojení)

Civilization V se vydává novým směrem a přináší hexagonové pole, které umožňuje hlubší strategii, větší realističnost a organické prostředí krajiny, které hráči mohou objevovat a stavět zde své říše.

Hra obsahuje plně animované vůdce, kteří spolupracují s hráčem z obrazovky diplomatické scény a dokonce poprvé mluví svým rodným jazykem. Války mezi říšemi jsou obrovské, armády dominují krajině a souboje jsou mnohem víc vzrušující a intenzivní než kdy dřív! Přidání možnosti bombardování umožňuje hráči střílet zbraněmi za liniemi a vyzívá hráče vytvářet tak lepší strategie k dosáhnutí vítězství na bitevním poli. Kromě toho má hra také rozšířené možnosti pro komunitu, modding a také multiplayerové elementy. 
 
Operační systém: Windows XP, Vista[32bit], Win 7
Procesor: dvoujádrový procesor 2000MHz
Paměť: 2048MB RAM
Grafická karta s 256MB RAM (GeForce 7900 GS / Radeon HD 2600)
Prostor na disku: 8.00GB volno na disku
 
Platforma: hra vyžaduje aktivaci přes internetovou službu Steam. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Heroes of Might and Magic
Nová licence:

248 Kč Heroes of Might and Magic IV: Complete editionZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku