Produkt Počet kusů Cena s DPH

ACID MUSIC STUDIO 10, ESD

Domácí hudební nahrávací studio - ACID Music Studio 10.

Lepší a rychlejší výkon, vyšší kvalita zvuku, ještě jednodušší pracovní postupy než dosud, seskupování objektů, efekty až na úrovni audio objektů, možnost publikovat rovnou na SoundCloud a další novinky.
 
ACID™ Music Studio je program pro nahrávání a tvorbu hudby na počítači. Sdílejte svou hudební tvorbu se světem. Použijte snadné nástroje pro tvorbu hudby - žádné zkušenosti nejsou třeba! Využijte hudební smyčky k výrobě skvostných audio stop bez dlouhého tvůrčího tápání, anebo vstupte do profesionálnějšího světa hudební produkce prostřednictvím audio efektů, MIDI funkcí, nového pracovního postupu a nového výkonu.
 
ACID™ Music Studio umí nahrávat vícestopý zvuk (multitrack audio) i MIDI, nabízí kvalitní editaci a profi efekty, 3000 hudebních smyček všech žánrů a získáte také kód ke stažení jednoho titulu zdarma z knihovny hudebních smyček Sony Sound Series. Tvořte originální hudbu, vytvářejte remixy a DJ sety, pak vyrenderujte soubory ke sdílení online a nahrajte je do svého oblíbeného přenosného přehrávače.
 
Snadné nahrávání a import hudby 
Audio vstup z vašeho počítače vede rovnou do programu ACID Music Studio — stačí jen připojit mikrofon nebo hudební nástroj a kliknout na Record (nahrát). Importujte songy a MP3 pro remixáž a využijte nástroj Beatmapper k vytváření remixů a dynamických DJ setů.
 
Audio efekty studiové kvality 
Použijte složité signálové a efektové procesy jako např. élastique timestretching, EQ, reverb, delay, chorus, flanging, phase shift a distortion. ACID Music Studio podporuje VST audio efekty i VST instrumenty, takže můžete přehrávat MIDI stopy přes virtuální instrumenty, filtry a efekty.
 
Tvorba nové hudby pomocí MIDI 
Použijte výkonné nástroje pro editaci a sekvencování MIDI. Nahrávejte MIDI data z vašich oblíbených hardwarových kontrolerů nebo komponujte hudbu přímo v rozhraní piano roll a drum grid programu ACID Music Studio. Software ACID Music Studio podporuje VSTi a obsahuje 90 instrumentů pro tvorbu písní.
 
Tvorba songů ve 3 jednoduchých krocích 
 • Vyberte hudbu - Prozkoumejte 3000 hudebních smyček a 90 virtuálních instrumentů. Stáhněte si svou knihovnu smyček Sony Sound Series zdarma.
 • Vykreslete ji - Vykreslete proudy hudby v aranžovacím okně. Vytvořte si tolik audio a MIDI stop, kolik potřebujete.
 • Přehrajte ji - Klikněte na Play a poslechněte si svůj song. Měňte ladění a tempo v reálném čase.
Nové! Roční členství v Indaba Music Pro v hodnotě 60$
Indaba Music je místo pro muzikanty z celého světa, kde se mohou spojit po síti a vytvářet hudbu společně prostřednictvím online spolupráce. Roční členství v Indaba Pro zahrnuje také 5GB cloud úložného prostoru.

Učení za pochodu s názornými tutoriály 
Exkluzivní Show Me How tutoriály (neboli návody Ukaž mi jak na to) vás provedou celým tvůrčím procesem. Kdykoli potřebujete pomoc, jednoduše klikněte na tlačítko Show Me How a zvolte téma nápovědy. Instruktážní texty, ukazovátka a průvodci vám vysvětlí a ukážou, co dělat a kam kliknout.
 
Sdílení hudebních výtvorů 
Vypalte hudební CD, uložte svou píseň do oblíbeného formátu a nahrajte ji na portály SoundCloud nebo Indaba Music. Exportujte songy do všech vašich oblíbených přenosných přehrávačů.
 
Systémové požadavky programu ACID Music Studio 10 
 • Microsoft® Windows 7, Windows 8 nebo Windows 8.1 
 • Procesor 1 GHz 
 • 200 MB volného místa na pevném disku pro instalaci programu 
 • 1 GB RAM 
 • Zvuková karta kompatibilní s Windows 
 • Mechanika DVD-ROM (pouze pro instalaci z DVD) 
 • Zapisovatelná CD mechanika (pouze pro vypalování CD) 
 • Microsoft DirectX® 9.0c nebo novější 
 • Připojení k internetu (pro využívání služby Gracenote MusicID Service) 
Software je v anglickém jazyce
 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ACID MUSIC STUDIO
Nová licence:

1 483 Kč ACID MUSIC STUDIO 10, BOXZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku