Produkt Počet kusů Cena s DPH

Miraf SongBook 7

Miraf SongBook si zamilují všichni hudebníci! A to jak úplní začátečníci, tak "ostřílení hráči". Tento program totiž funguje jako správce písní, textů, akordů či not a dokonce i MP3 souborů. Mimo dobu, kdy trénujete na Váš oblíbený hudební nástroj, využijete tento software například pro tisk zpěvníků, textů, notových zápisů, akordů a třeba i tabulatur! Vytvářejte s jeho pomocí velice profesionální zpěvníkové knihy. Je perfektní pro kytarysty, baskytaristy, hráče na mandolínu, banjo nebo ukulele.
 

Novinky verze 7:
  • Nový modul Ladění nástrojů - Kytara, Basa, Housle, Viola, Violoncello, Mandolína, Banjo, Ukulele Speciální ladění kytar Open D, Open G, Drop D a další
  • Nové efekty pro přehrávání a nahrávání MP3 souborů - Reverb, Flanger, Chorus, Compressor
  • Detailní nastavení nových parametrů pro každou píseň Reverb
  • Přidáno Tenor Banjo do akordů
  • Nový modul MP3 PlayList Player - přehrávání MP3 souborů podle playlistu, tvorba vlastních MP3 playlistů, přehrávání zvukových reklam, znělek, hudebních podkladů, vyplnění hudebních přestávek.
  • Nový modul Vkládání hudebních zkratek - jedním kliknutím vložíte nejpoužívanější hudební zkratky - jak v české, tak v latinské verzi.
  • Nový modul Editace plovoucího okna - na plovoucí panel si nastavíte jen ty ikony, které chcete a v jakém pořadí je požadujete.
  • V režimu Celá obrazovka lze přepínat databáze - nemusíte už při vystoupení zavírat režim Celá obrazovka.
1 licence = 2 PC s Windows, Pokud máte tablet s Androidem, tak je může instalovat bez omezení. 
Rozšíření = 1 licenci je možné rozšířit až na 5 PC. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat!
 
Miraf Song Book 7  
NAVÍC! 
  • je možné program provozovat na většině dnes běžných verzích operačního systému Windows (XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10)
  • V případě instalace na tablet s Windows získáte ideální, jednoduchý a hlavně přenosný zpěvník s kompletní databází všech vašich písní a textů - vhodné na koncert, do zkušebny, nebo jen tak pro domácí trénování. Nemusíte si tak zpěvníky vůbec tisknout, stačí si s sebou vzít jen tablet nebo notebook a máte vše po ruce. 
Ke každé písni máte možnost si uložit MP3 soubor
Například originál od interpreta (kvůli trénování, nebo váš vlastní hudební podklad - bubny, basa, atd.....) a další libovolný soubor (audio, video, obrázek, grafiku, text, atd.). S efektovým MP3 přehrávačem získáte možnost transponovat vaše MP3 soubory do různých tónin (bez změny tempa), zrychlovat a zpomalovat je, trénovat jen určitou část písně - ideální pomocník např. do zkušebny. Dokáže například tóninu MP3 souboru měnit během hry, hledat optimální tóninu, posílat výstup do různých zvukových karet a uložit upravený MP3 soubor. Vaše MP3 soubory se budou automaticky transponovat podle aktuálního nastavení písně v databázi. U MP3 souborů je možné nastavit odložené spuštění, takže nezmeškáte začátek přehrávání. Nechybí ani ekvalizér nebo spektrální analyzátor.
 
Software obsahuje předdefinované hmatníky 4, 5 a 6-ti strunných nástrojů (kytara, basa)
Podle kterých můžete trénovat durové, mollové, pentatonické a další stupnice. Máte samozřejmě možnost vytvářet si stupnice vlastní.
V základu také program obsahuje cca. 1500 akordových značek pro kytaru, banjo, ukulele a mandolínu. Můžete samozřejmě vytvářet akordy vlastní a tím rozšířit vaši databázi o netradiční akordy. Máte na výběr až 8 velikostí obrázků akordů, které si můžete zobrazovat v textu. Každou píseň si ohodnotíte, jak dobře ji zvládáte a vidíte statistiky a známkování. 
 
Aplikace též pracuje v režimu "Celá obrazovka"
Díky kterému můžete například texty a akordy spouštět na projektoru nebo velkoplošné obrazovce. Software též obsahuje automatické posunování textu s nastavitelným řízením rychlosti u každé písně, takže ho využijete například jako vlastní karaoke, nebo velkoplošné promítání textu (ve zkušebně, na koncertu). Tato funkce též šetří místo například na notebooku nebo tabletu během přehrávání. V modulu karaoke máte k dispozici i nástroj na nastavení časových značek a posun textu pak probíhá podle přesně nastaveného schématu. 
 
SongBook Miraf 7 

Obsahuje metronom
Modul pro klavír, zápisník vlastních poznámek, asociování s vaším externím notovým editorem, generátor temperovaného ladění, přehledy různých značení not (např. pro MIDI), možnost nastavení evropského nebo amerického značení not, vlastní preferovaná transpozice, automatické generování akordů na základě intervalů, tvorbu akordů pro kytaru, výuku intervalů na klaviatuře a modul pro automatické doplňování akordů. 
 
Miraf SongBook je dostupný také pro váš Android!
Tato mobilní verze umožňuje zobrazit vaše písně a texty na všech zařízeních s operačním systémem Android a obsahuje základní funkce pro pohodlné hraní a trénování kdekoliv a kdykoliv. Můžete tak mít váš zpěvník na tabletu, mobilním telefonu, v televizi, dokonce i ve fotoaparátu nebo třeba v navigaci. V pohodlí domova si připravíte vaše zpěvníky, přenesete do tabletu nebo telefonu a na koncert nebo zkoušku si s sebou vezmete jen přenosné zařízení a máte tak vždy vše u sebe a nemusíte s sebou nosit stohy papírových zpěvníků. 
 
Procesor: 1GHz
Paměť: 500MB RAM
Volné místo na disku: 50 MB 
Zvuková karta 
Monitor 1024x768
 
ESD - Elektronická licence
  

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Miraf SongBook
Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

300 Kč Miraf SongBook 7, UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku