Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink PowerDVD 16 Pro

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 
 

 

PowerDVD 16 přináší možnost užít si naplno prakticky jakýkoliv typ digitálních médií. Nejen, že je PowerDVD bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, ale také poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů, včetně MKV, MP4, AVCHD, a XAVC-S. 
 
 
Kromě toho PowerDVD přehrává audio soubory ve většině populárních bezeztrátových formátů, a podporuje všechny hlavní formáty obrázků. Uživatelé si mohou užívat přímo svých RAW snímků, aniž by je museli nejprve převádět. Technologie nové generaceTrueTheater® a inteligentní tlumivé algoritmy poskytují hladší a bohatší vizuální a zvukový zážitek pro filmy a videa.
 
Inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti pro plynulejší přehrávání
Nástroj pro inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa, zejména, když streamujete videa z NAS zařízení. Pokročilé překládací techniky nechají PowerDVD analyzovat a získávat další data přehrávání, aby vaše přehrávání médií nebylo přerušeno ani v případě, že připojení k úložnému zařízení je degradováno.

Bit-Perfect High Definition Audio výstup
Váš zážitek z poslechu bude i nadále nerušený díky "výhradnímu režimu" ve Windows Audio Session API (WASAPI). Blokuje běžné systémové zvuky a umožňuje mediální výstup do reproduktorů, a to i pro formáty souborů FLAC, MP3 a WMA. Podpora pro bezztrátový pass-through a Dolby TrueHD a DTS-HD zajišťuje zážitek prémiový poslech, ať už v duálním přehrávání, 5.1, nebo 7.1 kanálů.

Optimalizováno pro delší životnost baterie
Pokud vedete aktivní životní styl, pak je velmi důležitá životnost baterie vašeho přístroje. PowerDVD vám pomůže udržet nabitou baterii při poslechu hudby a sledování filmů na cestách co nejdéle. Jak PowerDVD, tak i a mobilní aplikace Power Media Player byly navrženy od základu pro prodloužení životnosti baterií.

Doprovodné aplikace pro mobilní zařízení
Prodlužte si radost z médií díky Power Media Player, a dálkově ovládejte PowerDVD na vašem PC nebo notebooku prostřednictvím aplikace PowerDVD Remote na Androidu nebo iOS.

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink PowerDVD
Nová licence:

999 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + ActionDirector

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra

756 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro

799 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

599 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

940 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra, upgrade z 15/16

1 047 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro, upgrade z 15/16Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku