Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink PowerDVD 16 Standard

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

PowerDVD 16 Standard integruje komplexní oceňovanou sadu nástrojů pro přehrávání videa, fotek a hudby do jediného multimediálního řešení. PowerDVD je rychlé a elegantní a poskytuje výkon a kvalitu, kterou si milovníci filmů zaslouží.  
 
 
 
Kromě toho PowerDVD přehrává audio soubory ve většině populárních bezeztrátových formátů, a podporuje všechny hlavní formáty obrázků. Uživatelé si mohou užívat přímo svých RAW snímků, aniž by je museli nejprve převádět. Technologie nové generaceTrueTheater® a inteligentní tlumivé algoritmy poskytují hladší a bohatší vizuální a zvukový zážitek pro filmy a videa.
 
Ponořte se do krystalově čistého zvuku
Nyní můžete slyšet zvuk filmů a videí lépe než v originálu. Technologie TrueTheater Sound přináší dokonalý zážitek z poslechu s úžasnými prostorovými zvukovými efekty. Díky zesílení hlasitosti, basů posílení a zesílení vokálního rozsahu poskytuje TrueTheater Sound bohatší a plnější zvuk.
 
Rychle přejděte na oblíbenou část filmu
Některé filmy mají tu jednu speciální scénu, kterou můžete sledovat znovu a znovu a znovu, a téměř každé domácí video končí veselým momentem, který chcete znovu vidět. S PowerDVD 15 si můžete nastavit "in" a "out" body ve vašich oblíbených videích, takže se příště můžete rychle vrátit k požadované části videa a ji spustit. 
 
Začněte tam, kde jste přestali
Už nikdy budete muset ztrácet čas a stresovat se tím, že se snažíte najít místo, kde jste přestali posledně sledovat epizodu nebo sérii. PowerDVD automaticky restartuje pořad z místa, kde byl naposledy uzavřený, a to funguje pro sledování filmů nebo i prohlížení albumu fotografií. Můžete spravovat a užívat si všechny televizní pořady na jednom místě s novou multimediální knihovnou pro televizní pořady. 

Doprovodné aplikace pro mobilní zařízení
Prodlužte si radost z médií díky Power Media Player, a dálkově ovládejte PowerDVD na vašem PC nebo notebooku prostřednictvím aplikace PowerDVD Remote na Androidu nebo iOS.

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink PowerDVD
Nová licence:

1 723 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Ultra

1 116 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Standard

1 488 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Pro

999 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + ActionDirector

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra

789 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro

799 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

599 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra

499 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Pro

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

980 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra, upgrade z 15/16

1 091 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro, upgrade z 15/16Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku