Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + bonus ZDARMA

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

PowerDVD 16 přináší možnost užít si naplno prakticky jakýkoliv typ digitálních médií. Nejen, že je PowerDVD bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, ale také poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů, včetně MKV, MP4, AVCHD, a XAVC-S.

K tomuto programu získáte navíc jako bonus MediaEspresso - program, který je ideální pro převod všech typů multimédií - videa, fotky i hudbu. Umožňuje dokonce ripovat a převádět zvuk z video souborů. MediaEspresso zvyšuje kvalitu multimédií během převodu. 
MediaEspresso je na nejrychlejší konvertor videa, fotografií a hudby. S profily pro více než 160 mobilních telefonů a multimediálních zařízení, spolu s optimalizací pro technologie hardwarové akcelerace od společnosti Intel, AMD a Nvidia, je MediaEspresso navržen tak, aby nejen přenos souborů super zjednodušil a neuvěřitelně zrychlil, ale také čistí každý pixel a opravuje osvětlení ve vašich fotografiích a videích, jak je převádí, což má za následek lepší kvalitu zobrazení na mobilních zařízeních.  

 
 

PowerDVD přehrává audio soubory ve většině populárních bezeztrátových formátů, a podporuje všechny hlavní formáty obrázků. Uživatelé si mohou užívat přímo svých RAW snímků, aniž by je museli nejprve převádět. Technologie nové generace TrueTheater® a inteligentní tlumivé algoritmy poskytují hladší a bohatší vizuální a zvukový zážitek pro filmy a videa.
 
Inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti pro plynulejší přehrávání
Nástroj pro inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa, zejména, když streamujete videa z NAS zařízení. Pokročilé překládací techniky nechají PowerDVD analyzovat a získávat další data přehrávání, takže si užijete ničím nerušený zážitek - bez zasekávání obrazu i zvuku - kvůli načítání dat. 

Bit-Perfect High Definition Audio výstup
Váš zážitek z poslechu bude i nadále nerušený díky "Výhradnímu režimu" ve Windows Audio Session API (WASAPI). Blokuje běžné systémové zvuky a umožňuje mediální výstup do reproduktorů, a to i pro formáty souborů FLAC, MP3 a WMA. Podpora pro bezztrátový pass-through a Dolby TrueHD a DTS-HD zajišťuje perfektní poslech, ať už v duálním přehrávání, 5.1, nebo 7.1 kanálů.

Nejširší rozsah podporovaných formátů
Můžete přímo přehrávat DVD a Blu-ray filmy, které jsou ve formátu ISO, a to buď přímo z PC nebo jednotky připojené přes síť. A obavy o kompatibilitu formátů pusťte z hlavy, PowerDVD podporuje opravdu širokou škálu formátů videa, audia a obrazových souborů, takže můžete přehrát prakticky všechna média, která si přejete.

Doprovodné aplikace pro mobilní zařízení a cloudové služby
Ovládejte PowerDVD na vašem PC nebo notebooku pohodlně, prostřednictvím aplikace PowerDVD Remote na Androidu nebo iOS.
 
Chcete získat tuto aplikaci zdarma? Máme ji pro Vás!
 
PowerDVD je integrován s cloudovými službami a 20 GB úložného prostoru na CyberLink Cloud po dobu jednoho roku, díky čemuž můžete bez problémů nahrávat, stahovat a streamovat média do svého PC nebo mobilních zařízení.

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7
Místa na harddisku pro instalaci: 500MB 
Grafika (GPU): Blu-ray Disc, DVD, and TrueTheater HD/3D Playback Intel HD Graphics, ATI Radeon HD 5000, NVIDIA GeForce 9500GT nebo vyšší. Výrobce striktně trvá na upgradu driverů grafické karty pro potřeby 3D funkcí! 
Paměť: Blu-ray Disc playback 2 GB pro Windows 10, 8.1/8 and 7  DVD and TrueTheater 3D playback: 1 GB požadován pro Windows 10, 8.1/8 a 7. Blu-ray 3D: 2GB
Připojení k internetu: potřebný pro počáteční aktivaci softwaru, připojení k online médiím a  pro aktivaci některých kodeků.  
 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink PowerDVD
Nová licence:

1 729 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Ultra

1 119 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Standard

1 493 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Pro

999 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + ActionDirector

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra

791 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro

799 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

599 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra

499 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Pro

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

984 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra, upgrade z 15/16

1 095 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro, upgrade z 15/16Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku