Produkt Počet kusů Cena s DPH

Cyberlink PowerDVD 16 Ultra

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail) 

Nepřehlédněte a pořiďte si Cyberlink PowerDVD 16 společně se speciálním bonusem! Využijte výhodnou nabídku Cyberlink PowerDVD 16 s bonusem, který obsahuje navíc program MediaEspresso - program pro převod všech typů multimédií - videa, fotky i hudbu, včetně ripování a převodu zvuku z video souborů.

PowerDVD 16 přináší možnost užít si naplno prakticky jakýkoliv typ digitálních médií. Nejen, že je PowerDVD bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, ale také poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů, včetně MKV, MP4, AVCHD, a XAVC-S.

 
 
 
Kromě toho PowerDVD přehrává audio soubory ve většině populárních bezeztrátových formátů, a podporuje všechny hlavní formáty obrázků. Uživatelé si mohou užívat přímo svých RAW snímků, aniž by je museli nejprve převádět. Technologie nové generaceTrueTheater® a inteligentní tlumivé algoritmy poskytují hladší a bohatší vizuální a zvukový zážitek pro filmy a videa.
 
Inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti pro plynulejší přehrávání
Nástroj pro inteligentní ukládání do vyrovnávací paměti odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa, zejména, když streamujete videa z NAS zařízení. Pokročilé překládací techniky nechají PowerDVD analyzovat a získávat další data přehrávání, aby vaše přehrávání médií nebylo přerušeno ani v případě, že připojení k úložnému zařízení je degradováno.

Bit-Perfect High Definition Audio výstup
Váš zážitek z poslechu bude i nadále nerušený díky "výhradnímu režimu" ve Windows Audio Session API (WASAPI). Blokuje běžné systémové zvuky a umožňuje mediální výstup do reproduktorů, a to i pro formáty souborů FLAC, MP3 a WMA. Podpora pro bezztrátový pass-through a Dolby TrueHD a DTS-HD zajišťuje zážitek prémiový poslech, ať už v duálním přehrávání, 5.1, nebo 7.1 kanálů.

Nejširší rozsah podporovaných formátů
Můžete přímo přehrávat DVD a Blu-ray filmy, které jsou ve formátu ISO, a to buď přímo z PC nebo jednotky připojené přes síť. A obavy o kompatibilitu formátů pusťte z hlavy, PowerDVD podporuje opravdu širokou škálu formátů videa, audia a obrazových souborů, takže můžete přehrát prakticky všechna média, která si přejete.

Doprovodné aplikace pro mobilní zařízení a cloudové služby
Prodlužte si radost z médií díky Power Media Player, a dálkově ovládejte PowerDVD na vašem PC nebo notebooku prostřednictvím aplikace PowerDVD Remote na Androidu nebo iOS.

PowerDVD je integrován s cloudovými službami a 20 GB úložného prostoru na CyberLink Cloud po dobu jednoho roku, díky čemuž můžete bez problémů nahrávat, stahovat a streamovat média do svého PC nebo mobilních zařízení.

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10, 8.1, 8, 7
 Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Cyberlink PowerDVD
Nová licence:

1 729 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Ultra

1 119 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Standard

1 493 Kč Cyberlink PowerDVD 18 Pro

999 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Screen Recorder

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + ActionDirector

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra + MediaEspresso 7.5

949 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra

791 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Standard

849 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro

799 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + MediaEspresso 7.5 + Power2Go 10 Platinum

499 Kč Cyberlink PowerDVD 16 Pro

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

984 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Ultra, upgrade z 15/16

1 095 Kč Cyberlink PowerDVD 17 Pro, upgrade z 15/16Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku