Produkt Počet kusů Cena s DPH
10. 7. 2017
archiv novinek

Pracujte s PDF jako profesionálové!

Práce s PDF soubory je na každodenním pořádku. A to jak ve velkých firmách, tak u právníků, škol, městských úřadů i menších živnostníků. Průzkum přední světové analytické společnosti IDC prokázal, že v USA je 65 % organizací, které stále do značné míry závisí na používání papíru, tj. tištěných dokumentů. Z toho je jasné, že je nutnét vyvinout zvýšené úsilí při převodu informací do elektronických formátů pro další použití. Na pomoc spěchá program, který má na trhu pevnou pozici #1 softwaru pro práci s PDF a OCR..

FineReader 14 přináší novou definici způsobu práce s dokumenty v kancelářích

1) Vysoce přesné převody dokumentů PDF a skenů do formátů pro další zpracování

Program neustále dosahuje výjimečných výsledků při převodech skenů a dokumentů PDF do digitálních formátů. A to s možností jednoduše dokumenty upravovat a vyhledávat. PDF rychle převede např. Word, Excel®, PowerPoint® či PDF. Navíc verze 14 zachovává všechny známé původní funkce aplikace FineReader, např. rozšířené funkce OCR a automatické převody. Procesy digitalizace jsou rychlé a velice snadné. Bez ohledu na to, zda jde o přípravu tištěných dokumentů k archivaci, nebo vytváření digitální kopie skenu dokumentu.

Podívejte se na video a přesvědčte se, že převod je skutečně rychlý:  


2) Úpravy PDF a spolupráce

Aplikace FineReader 14 funguje jako komplexní řešení pro práci s dokumenty PDF a se skeny. To umožňují vestavěné pokročilé nástroje, navržené speciálně pro úpravy a spolupráci se skeny. Značným způsobem se tak usnadní správa stránek, úpravy obsahu, kontroly, práce s komentáři, vyhledávání, vyplňování formulářů i podepisování. Nezbytná je také speciální ochrana souborů. 

I k tomuto úkonu je pěkně zpracované video: 

3) Porovnávání dokumentů v různých formátech

Porovnávání dokumentů - je zcela nová funkce. Odhaluje a zvýrazňuje veškeré důležité změny v textu dvou verzí stejného dokumentu bez ohledu na to, zda jsou ve formátu PDF, aplikace Word, JPG nebo jiném – dokáže kupříkladu porovnat sken s digitálním originálem.

Video představuje tuto skvělou novou funkci:  

 

4) Hluboká integrace OCR do nástrojů PDF

FineReader 14 představuje ideální produkt pro kohokoli, kdo denně pracuje se skeny a soubory PDF vytvořenými z tištěných dokumentů, protože dokáže automaticky použít technologii OCR při práci s PDF, kdykoli je to potřeba. 

5) Více než 190 jazyků OCR

Nová verze podporuje rozpoznávání textu ve více než 190 jazycích včetně některých obtížně digitalizovatelných jazyků jako hebrejština, arabština, korejština, čínština a japonština. Je také vybavena podporou jednoduchých matematických vzorců a fonetických přepisů do angličtiny. 

 

Program pro práci s PDF souboryZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku