Produkt Počet kusů Cena s DPH
11. 5. 2017
archiv novinek

Míchání, editování hudby a MIDI

Hudební software ACID Music Studio poskytuje úplnou sadu nástrojů profesionální úrovně, díky nimž máte přesnou kontrolu nad mícháním zvuku, procesováním efektů, audio routingem a finálním výstupem. Vytvářejte si své vlastní hudební smyčky pomocí nástroje Chopper™. Přidejte křivky vyvážení a hlasitosti zvuku, a máte přesnou kontrolu. Přizpůsobte si své mixy díky vestavěným audio efektům. Upravujte ladění a tempo v reálném čase.

Sony Acid Music Studio 10 - Beatmapper nástroj pro remixování

Vylepšené remixážní nástroje

Jen program ACID Music Studio nabízí nástroj Beatmapper k remixování vašich oblíbených písní. Tento nástroj automaticky najde tempo celé písně, čímž usnadní její remix. Nové značky v programu ACID Music Studio 10 dovolují Beatmapovat i písně s proměnlivým tempem a taktovým označením.

Audio efekty studiové kvality

Aplikujte audio efekty a procesy profesionální kvality, např. élastique timestretching, EQ, reverb, delay, chorus, flange, phase, distortion a echo. ACID Music Studio podporuje VST audio efekty a také VST instrumenty. Vaše MIDI tracky tedy můžete přehrávat přes virtuální synthezátory, filtry a efekty.

Inline editace MIDI

Zvyšte svou produktivitu díky uživatelsky přívětivé inline editaci MIDI not. Inline editace zjednodušuje práci s MIDI daty. Použijte křivky a klíčové snímky (keyframes) pro precizní ovládnutí MIDI dat. Osnova bicích dovoluje snadno upravit MIDI noty pro softwarové syntezátory, které mají definovány mapy bicích (drum maps).

Sony Acid Music Studio 10 - audio a MIDI mixážní konzole

Mixážní pult pro audio a MIDI

Mixing Console (mixážní konzole) poskytuje integrovaný pohled na všechny stopy a sběrnice v projektu a vypadá jako tradiční hardwarový mixážní pult. Vzhled si můžete uživatelsky přizpůsobit i pro nejsložitější sejšny. Nová Mixážní konzole pro audio a MIDI má dodatečné volby routingu, nabízí tak flexibilnější a účinnější prostředí pro studiové nahrávání zvuku. ACID Music Studio 10 rovněž podporuje až 4 audio sběrnice a 4 přiřaditelné řetězce efektů.

Sony Acid Music Studio 10 - Exkluzivní bundle s kytarovým a klavírním software

Přibalen exkluzivní kytarový a klavírní software

ACID Music Studio 10 obsahuje simulátor kytarového zesilovače Studio Devil™ British Valve Custom a klavírní plugin TruePianos™ Amber Lite – sadu výkonných softwarových balíků studiové kvality.

Klavír TruePianos Amber Lite

TruePianos™ Amber Lite je vysoce kvalitní VST plug-in pro piáno, který obsahuje volby pro kontrolu dynamiky a rezonance, aby klavír zněl co nejvěrohodněji.

Software Studio Devil British Valve Custom (BVC)

VST plugin Studio Devil™ British Valve Custom umí simulovat high-gain zesilovač podle Marshall® vrstvení. Upravte drive a power amp kompresi a následně monitorujte vestavěnou 4x12 skříòovou emulaci.

Nové! Automatizace MIDI a VST

Automatizace křivek stopy je nyní v ACID Music Studio dostupná a umožòuje ovládat mnohé parametry MIDI a VST pomocí křivek (envelope). Vyzkoušejte přesnost ovládání jednotlivého hudebního nástroje a změnu pluginových parametrů, tyto změny si pak uložte spolu s projektem.

Nové! Oddíly a složky

Funkce oddílů (sections) spojuje sadu objektů, křivek, regionů, příkazů a značek dohromady, aby je bylo možno v hudebním aranžmá přesouvat jako jeden celek. Složkové stopy (folder tracks) vnášejí do projektu řád tím, že uživatelům dovolují seskupovat stopy (např. všechny bicí a perkusní stopy v jednotlivé písni) a vnořovat je do uživatelských složkových stop, ze kterých je pak můžete podle potřeby rozbalovat k náhledu.

Sony Acid Music Studio 10 - tempo křivky

Tempo křivky

V ACID Music Studio můžete snadno vytvářet pozvolné přechody tempa v celém projektu. Typy přechodů jsou Linear (lineární), Fast (rychlý), Slow (pomalý), Smooth (hladký či jemný), Sharp (ostrý) a Hold (podržet). Křivky tempa představují účinný způsob, jak v projektu vytvořit dramatické nebo naopak nenápadné změny tempa.

Zplane élastique timestretching

Díky technologii élastique Pro můžete provádět výrazné změny tempa i posuny v ladění v Beatmapovaných stopách při zachování maximální kvality zvuku.

Systémové požadavky programu ACID Music Studio 10

  • 32-bitový Microsoft® Windows 7Windows 8Windows 8.1 nebo Windows 10
  • Procesor 1 GHz
  • 1 GB RAM
  • 200 MB volného místa na pevném disku pro instalaci programu, plus 600 MB pro přibalené hudební smyčky
  • Zvuková karta kompatibilní s Windows
  • Zapisovatelná CD mechanika (pouze pro vypalování CD)
  • Připojení k internetu (program vyžaduje jednorázovou registraci online)

Tento software je v angličtině.

 

Chci program Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku