Produkt Počet kusů Cena s DPH
5. 6. 2017
archiv novinek

Fireball - nový Crysis?

Možná jste se již potkali s odhalením viru, který antiviry Eset detekují jako Win32/Adware.ELEX. A to již od února 2014.Tento čínský malware nejvíce potrápil Česko letos v březnu, jeho podíl mezi internetovými hrozbami dosáhl "pouze" 4,6 procenta.

Podle výrobce antiviru Eset, má Fireball minimální vliv na české uživatele. Ti dle vývojářů z Esetu nemusí mít větší obavy z napadení. Do letošního března se vyskytoval pouze ve formě klasického adware. Ten uživateli přímo neškodí, ale může jej obtěžovat. Mezi nepříjemné činnosti adware je spouštění nevyžádaných reklam nebo změna domovské stránky internetového prohlížeče. Zpomaluje také počítač, protože jej zaměstnává otevíráním reklam. 

Verzi Win32/Adware.ELEX z letošního března detekuje ESET už jako „tvrdý malware“, který je však dobře zachytitelný. Žádná mimořádná situace s jeho šířením v České republice tedy nenastala. Informace o infikování 18 procent společností v tuzemsku, které se objevily v některých médiích, jsou tedy nesmyslné.  

 

chci antivir Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku