Produkt Počet kusů Cena s DPH
7. 8. 2017
archiv novinek

Zoner Photo Studio X - Letní upgrade

Letní upgrade programu Zoner Photo Studio X opět přinesl řadu novinek. Pojďme se na ně podívat... 

1) Hromadné úpravy v režimu "Vyvolat"

Nyní můžete pracovat mnohem pohodlněji s mnoha fotografiemi naráz.  A to jak v katalogu, tak v režimu "Vyvolat". To je možné po tom, když označíte více snímků. Následně pak můžete přímým porovnáním vybrat ten nejlepší. A když naopak označíte více snímků a přepnete se do režimu Vyvolat, budete moci provést hromadnou úpravu všech naráz.

2) Vylepšená Zřetelnost

Režim Vyvolat prošel i vylepšením v oblasti Zřetelnost v sekci Expozice. Tato fuknce by měla být šetrnější a fotografii dodat detaily tak, aniž by došlo k její výraznější destrukci. To by mělo zároveň v režimu "Vyvolat" výrazně zlepšit funkce automatického vylepšení, která novou úpravu zřetelnosti také používá.

3) Ořez videa

Myslelo se také na uživatele programu, kteří chtějí v programu pracovat s videem. Vývojáři totiž naučili program další funkci, tzv.  "Ořez". V praxi to znamená, že můžete oříznout začátek a konec videa. Podporuje videa třeba z mobilu, sportovní kamery aj. 

4) Aplikace úprav fotky na celou složku

Režim "Vyvolat" navíc umí přenést úpravy na všechny snímky v adresáři.  A to pomocí posuvníků. Díky nim tedy můžete libovolně nastavit referenční snímek a klepnutím na nové tlačítko v panelu provést stejné změny napříč fotografiemi ve složce.

5) Tisk fotek od 5 korun za kus

Letní sezóna přímo láká k výletům a také focení všeho, co vidíme. A tak se v Zoneru rozhodli vylepšit i sdílení fotek. Nově si tedy můžete fotografie nechat vytisknout a to v rozměrech 10×15 cm až 30×61 cm. Cena u malého rozměru začíná na 5 Kč za kus, největší fotografie vás pak přijde na 80 Kč.

 

Chci program pro úpravu fotek Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku