Produkt Počet kusů Cena s DPH
19. 1. 2017
archiv novinek

CorelCAD 2017 pro MAC

Software CAD pro 2D kreslení, 3D modelování a 3D tisk

CorelCAD™ 2017 je cenově výhodný software CAD s intuitivním uživatelským rozhraním, standardními a přizpůsobitelnými nástroji a interaktivním prostředím. Poskytuje propracované a přesné nástroje pro 2D kreslení a 3D modelování, ale to není vše! Navíc je tato verze vhodná  pro stolní počítače, takže je optimalizovaná pro Windows a Mac OS. CorelCAD 2017 navíc nabízí doplňky a moduly plug-in. 

Software CAD pro 2D kreslení, 3D modelování a 3D tisk 

Co CorelCAD 2017 nabízí:  

 • Výkonné nástroje pro 2D kreslení a 3D modelování
 • Všestranná podpora souborů .DWG, .STL, .PDF a .CDR
 • Široké možnosti výstupu, včetně 3D tisku
 • Možnosti automatizace a přizpůsobení

 Nové funkce:

 • Vzory podél tras - Novým příkazem Vzor můžete vytvořit kopie určených objektů podél trasy. Trasa může mít různou podobu, například čára, lomená čára, oblouk, kružnice, elipsa nebo splajn, a umisťování vzoru podél trasy lze ovlivňovat dalšími možnostmi nastavení.

 • Konstrukce os - Vytvářejte přesné osy mezi dvojicemi čar, oblouků a lomených čar. Můžete dokonce osy prodloužit tak, aby přesahovaly tvary, které definují obrys. A to nejlepší je, že konkrétní styl čáry pro osy se přiřazuje automaticky.

 • Možnosti ořezu - Ořezávání je rychlé a jisté díky užitečným nástrojům Oříznout a Oříznout hromadně, které umožňují přesně oříznout šrafované plochy i plnobarevné nebo přechodové výplně. Po provedení řezu si výsledné objekty uchovají přidružení a chovají se jako jeden objekt.


 • Automatické dokončování příkazů - Urychlete své pracovní postupy s uživatelským rozhraním, které vám umožní využívat automatické dokončování příkazů a názvů proměnných během psaní. Navíc můžete zobrazit seznam navrhovaných příkazů a názvů proměnných, které obsahují zadaný řetězec. 
 • SplitDimension - Využijte možnost rozdělit kóty kdekoli potřebujete pomocí nového příkazu, který rozdělí kóty a vynášecí čáry v místech, kde kříží jiné tvary. Obdobně můžete spojit dříve rozdělené kóty a vynášecí čáry. 
 • Přesouvání objektů - Pomocí příkazu ChangeSpace můžete nyní přesouvat objekty, například razítko nebo seznam dílů, z pracovního prostoru modelu na list Rozložení a zpět. Součástí příkazu je i změna měřítka vybraného objektu tak, aby si v nové pracovní ploše zachoval stejný vzhled.
 • EditXBlockAttribute - Úpravou hodnot a vlastností BlockAttribute vašich bloků vložených do výkresu můžete zobrazit související textové informace o určitém dílu nebo součásti, například množství, hmotnost nebo jinou charakteristiku. Díky této funkci můžete zobrazenou vlastnost také naformátovat tak, aby se vizuálně odlišovala od jiných atributů ve výkresu. 
 • Vylepšení - Rychlá práce v systémech Windows a Mac OS a zařízeních se systémem Android - CorelCAD je k dispozici jako výkonná 32bitová nebo 64bitová aplikace pro Windows, 64bitová aplikace pro Mac OS nebo jako CorelCAD Mobile pro smartphony a tablety se systémem Android. Nyní můžete rychleji a efektivněji pracovat na počítači, notebooku i na mobilním zařízení.

 Porovnání verzí ke stažení (v angličtině)

Systémové požadavky ke stažení - v češtině Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku