Produkt Počet kusů Cena s DPH
15. 2. 2017
archiv novinek

- 50% na Movie Studio 13

Hledáte šikovný program pro kvalitní zpracování HD a 3D videa, míchání prostorového zvuku 5.1 a tvorbu DVD a Bluray disků? Všechno tohle umí Movie Studio od Sony. Nyní navíc až o polovinu levněji! Pozor! Jde o exkluzivní nabídku - poloviční ceny jen do vyprodání zásob!

 

Chci Movie Studio pro střih a úpravu videa 

Vice o programu

Umožňuje editovat video ve 2 intuitivních režimech: Simple (zjednodušený) nebo Advanced (pokročilý). Můžete vytvářet parádní videa v nativním 4K rozlišení. Upravujte a exportujte 3D filmy pomocí nástrojů pro práci se stereoskopickým 3D videem. Využívejte animace textů, rolující titulky, běžící text a další. Tvořte a vypalujte vlastní DVD disky a vypalujte Blu-ray rovnou z časové osy. Jako "bonus" obdržíte stovky video a audio efektů. Filmová tvorba v profesionální kvalitě aneb Hollywood u vás doma, ovšem pozor, program je v angličtině!

 

Sleva  

 

Podívejte se, na demo, ve kterém se dozvíte více o programu Sony Movie Studio 

  

 

Chci Movie Studio se slevou  

 

 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku