Produkt Počet kusů Cena s DPH
1. 6. 2017
archiv novinek

Slovník + průvodce = #1 dovolená

Další skvělá akce! Získejte slovník Lingea a k němu zdarma knižní "Průvodce po cestách" dle vlastního výběru! Ovšem pozor! Počet slovníků je omezný! Stačí napsat název toho průvodce, o který máte zájem. A to do poznámky v objednávce.
 
 
Více o Lingea Velkém slovníku:
Slovníky Lingea Lexicon jsou plnohodnotné překladové slovníky. Kromě překladů obsahují i informace o slovním druhu, nepravidelných tvarech slova, přepis výslovnosti, příklady a ukázková spojení, doplňující poznámky, slovní vazby a fráze. Překlady jsou uspořádány přehledně do významových řad, které jsou řazeny podle slovních druhů a frekvence. 
Tak srozumitelnou prezentaci významů slova v žádném případě nemůže zastoupit pouhý abecedně setříděný seznam překladů, s jakým se můžete ještě i dnes setkat v některých jiných produktech. Společnost Lingea se specializuje na vytváření jazykových nástrojů a překladových slovníků již od roku 1991. 
 
Obsah:

hesel                                115 000
významů                           177 000
vazeb, příkladů a frází         104 000
překladů                            581 000 
 
Více o knižním Průvodci po cestách: 
Objevte to nejlepší ze světových metropolí a dalších pozoruhodných měst. Prozkoumejte historii těchto míst od moderní architektury i mrakodrapů přes súky, pláže, mešity po historické paláce, kostely, zámky či hrady nebo parky.
 
 
Vybírat můžete z těchto verzí knižních průvodců - uveďte jeho název do poznámky v objednávce
 
 Název Popis 
 Toskánsko

Přehled turistických zajímavostí: renesanční města, šikmá věž v Pise, vesničky v kopcích. Tipy na výlety a volnočasové aktivity: výšlapy do Apenin, nákupy ve Florencii, ochutnávka chianti. Seznámení s místní kulturou a historií: odkaz rodu Medicejských, vrcholná díla renesance v galerii Uffizi Praktické rady: kde se ubytovat, najíst a jak cestovat. Ukázkové stránky jsou z knihy. Podoba a rozsah e-booku se může od knižní verze lišit. 

 
 Francouzská riviéra                                                         Průvodce vás provede historií regionu a zavede vás na ta nejvýznamnější místa, která lze v oblasti rozprostírající se od Cannes k Mentonu navštívit. Můžete si odpočinout na některé z pláží Azurového pobřeží, poznávat rozmanitou přírodu nebo navštívit historická centra v Nice, Cannes či Saint-Tropez. 
 Barcelona 2. vydání   Nové aktualizované vydání průvodce po této přímořské metropoli. Seznámí vás s bohatou historií, kulturou a velkým množstvím památek, ale poznáte také současnost města. Publikace obsahuje mapu Barcelony a okolí a také slovníček nejužitečnějších frází v katalánštině. 
 Londýn Vybrali jsme pro vás 20 nejlepších prohlídkových tras, které vás dokonale seznámí s Londýnem. Poznejte to nejlepší z hlavního města: královské rezidence, světová muzea, zelené parky, historické i moderní čtvrti... 
Benátky 2. vydáníNové aktuální vydání průvodce po Benátkách. Není to město typicky evropské, je spíše jakousi dráždivou směsicí Východu a Západu. Vedle sebe tu spatříte kopule byzantských chrámů, mozaiky z Orientu či gotické paláce. S naším průvodcem poznáte bohatou benátskou historii, romantická zákoutí, ve vodním autobuse vaporetto nebo v tradiční gondole se proplujete po Canal Grande nebo zavítáte i na nedaleké ostrovy. 
BerlínS průvodcem po Berlíně se můžete vydat napříč časem a důkladně poznat současnost i minulost této metropole, která byla v minulosti svědkem skutečně velmi pohnutých lidských osudů. 
Egypt -  Rudé moře Rudé moře je úzká vodní plocha, jež spojuje Indický oceán se Středozemním mořem. Mnoho letovisek zde nabízí všechny vymoženosti, které si lze představit. Typický den se skládá z klidného potápění na krásném korálovém útesu, dobrodružné cesty terénním autem do pouštní divočiny a zábavné lekce windsurfingu na tyrkysově modrém moři. Mnohé k vidění lze nalézt i ve vnitrozemí, kde se země od dob Mojžíše změnila jen málo.  
ChorvatskoChorvatsko již dlouhá léta patří k nejlákavějším turistickým destinacím na světě. S průvodcem nakladatelství Lingea získáte informace o místech, která byste při návštěvě neměli opomenout. 
Istanbul a egejské pobřeží Istanbul je jedno z nejpodivuhodnějších měst světa. Jako jediné se rozkládá na dvou kontinentech. Po celá staletí bylo město otevřené vlivům ze Západu i z Východu a toto prolínání idejí pomohlo vytvořit jednu z nejbarvitějších, nejpodmanivějších a také nejpohostinnějších kultur na světě. Není ani evropská, ani orientální, ale je nenapodobitelná, prostě jedinečně istanbulská. 
 
 
Chci program 
 Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku