Produkt Počet kusů Cena s DPH

Revo Uninstaller Pro 3, 3 PC

Revo Uninstaller Pro vám pomůže jednoduše odinstalovat software a odstranit nechtěné programy, dokonce i když je odinstalace problematická a nelze nechtěný program odinstalovat z ovládacího panelu Windows. Revo Uninstaller Pro je mnohem rychlejší a výkonnější alternativa k appletu Windows „Programy a funkce“, která vám umožní vyřešit jakýkoliv problém s odinstalováním. 
 
Revo Uninstaller Pro je také v češtině! 

Výhody programu Revo Uninstaller Pro
  • Odstraňuje snadno programy
  • Odinstaluje „tvrdohlavé“ programy
  • Odstraňuje zbylé údaje po regulární odinstalaci
  • Předchází chybám instalace
  • Zabraňuje problémům s aktualizacemi
  • Informuje o změnách na počítači provedených během instalace programů
  • Dosahuje nejlepších výsledků při odinstalaci
Díky moderním a rychlým algoritmům může program Revo Uninstaller Pro analyzovat data aplikací před odinstalací a skenovat počítač na zbytky po odinstalování programu. Po spuštění regulérního odinstalování programu můžete odstranit zbytečné soubory, složky a položky registru, které obvykle zbydou na vašem počítači. Použijte příkaz theQuick \ Multiple Uninstall, který automatizuje proces odinstalace a umožňuje odinstalovat několik programů najednou.

Revo Uninstaller Pro má velmi silný funkci nazývanou Forced Uninstall (Nucená odinstalace). Nucená odinstalace je nejlepším řešení, pokud chcete odstranit nepoddajné programy, částečně nainstalované programy, částečně odinstalované programy a programy, které nejsou uvedeny, jako nainstalované.
 
Monitorovací modul v reálném čase sleduje všechny změny programů prováděné na pevném disku a registru Windows během instalace a nabídne vám několik jednoduchých, snadno ovladatelných, ale zároveň efektivních a výkonných způsobů odinstalování tohoto softwaru. Můžete použít protokol trasování pro kompletní odebrání programu jedním kliknutím - jednoduše!
 
Minimální systémové požadavky:
Operační systém: 32-bitové a 64-bitové verze systémů Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows Server.
Paměť: 128 MB RAM
Volný prostor na pevném disku: 35 MB 
Procesor: 500 MHz nebo více, Pentium - kompatibilní CPU 

Licence pro 3 PC.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Revo Uninstaller Pro
Nová licence:

888 Kč Revo Uninstaller Pro 3, 1 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku