Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo WinOptimizer 14

Dopřejte svému počítači tu nejlepší péči a pořiďte si komplexní optimalizační balíček hodnotě téměř 1200,- za pouhých 799,-! Mějte nad vším kontrolu a předcházejte nepříjemným problémům jako je selhání systému, ztráta dat nebo pomalý systém. Optimalizační balíček Ashampoo se o vše postará za vás!  

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: česká, slovenská
Platforma: Windows

Ashampoo WinOptimizer 15 je výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows. Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.).

Podívejte se na seznam funkcí a vylepšení Ashampoo WinOptimizer 15

WinOptimizer 15

Klíčové vlastnosti: 
 
Bezpečné, rychlé a jednoduché - stačí pár kliknutí!
Dokonce i moderní systémy se zpomalují, nakonec se stanou nefunkčními a shromažďují nevyžádané údaje. Ashampoo WinOptimizer 15 se stará o tyto problémy - s neomezenou rychlostí a efektivitou. A přitom není potřeba mít předchozí znalosti nebo spoustu času - uvidíte, váš počítač se bude opět chovat jako nový! Díky WinOptimizeru maximálně využijete potenciál vašeho PC! Vyčistí ho, chrání a optimalizuje - zajístí vám tak ten největší výkon.
WinOptimizer 15
Moderní design a ultimátní výkon
Nejen, že Ashampoo WinOptimizer 15 vypadá úžasně - nikdy předtím nebyl tak chytrý a rychlý. Program vás upozorní na případné systémové problémy a poskytuje řešení již od začátku. Nový design je důmyslně jednoduchý a ovládání je velmi intuitivní. Po několika kliknutích uvidíte skvělé výsledky. Je to uživatelský zážitek dobře promyšlený až do posledního detailu!
WinOptimizer 15
Extrémní výkon
Nejoblíbenější moduly byly kompletně revidovány podle požadavků na vyšší rychlost a stabilitu. Výsledkem je, že klasika jako Duplicitní vyhledávač a Undeleter jsou nyní až 50x rychlejší! Dokonce i program DiskSpace Explorer, který obvykle zpracovává obrovské množství dat, pracuje až 10x rychleji. Tato fenomenální zvýšení rychlosti ve WinOptimizeru 15 se dosáhlo díky programování systému Low-Level systémem Ashampoo.
 WinOptimizer 15
Soukromí, zabezpečení a více místa na disku
Výkonné čističe WinOptimizer 15 zbavují váš systém všech nevyžádaných souborů. Nejedná se pouze o dočasné soubory nebo soubory uložené v mezipaměti, ale také o soubory cookie a historii prohlížení, které mohou ohrozit vaše soukromí. Případně můžete také vyhledat duplicitní soubory, například kopie fotografií a dokumentů, které jste uložili na různých místech.

Systémové požadavky:
Windows: 10/8.1/8/7
Připojení k internetu pro aktivaci programu.

Ashampoo WinOptimizer 14 je výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows.

Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.).

Připraveno pro Windows® 10
Ashampoo WinOptimizer 14 se neustále vyvíjí, aby plně podporoval nejnovější software a hardware. Můžete tak bez starostí pokračovat v používání aplikace na Windows® 10! 

Další funkce programu:

 • Vyšší výkon, efektivnější využití paměti 
 • Uložení a obnova všechny změn s Backup Managerem
 • Defragmentace Windows Registru
 • Optimalizace jedním kliknutím
 • Proaktivní defragmentace jako nerušivý úkol na pozadí
 • Vyhledání duplicitních souborů
 • Bezpečné mazání souborů
 • Rozdělování velkých souborů
 • Obnova omylem smazaných souborů
 • Zrychlení startu systému Windows
 • Optimalizace internetového připojení
 • Vlastní kontextového menu Windows

Systémové požadavky:

 • Podporované operační systémy: Windows XP, Windows Vista™, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo WinOptimizer
Nová licence:

399 Kč Ashampoo WinOptimizer 15Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku