Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo WinOptimizer 15

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 
Dodání: elektronicky (e-mail)

Ashampoo WinOptimizer 15 je výkonný nástroj pro optimalizaci systému, který čistí vaše disky a udržuje váš počítač v běhu při konstantní rychlosti. Také chrání vaše soukromí a umožňuje přizpůsobit si systém Windows. Kromě 3 různých čisticích modulů aplikace nabízí dalších 30 nástrojů, které pokrývají všechny úkoly kolem údržby, ladění, analýzy systému, zvýšení výkonu a zpracování souborů (šifrování, rozdělení, atd.).

Bezpečnost, rychlost a čistota - stačí pár kliknutí!
Dokonce i moderní systémy zpomalují, nakonec se stanou nefunkčními a shromažďují nevyžádané údaje. Ashampoo WinOptimizer 15 se stará o tyto problémy - s neomezenou rychlostí a efektivitou. A přitom není potřeba mít předchozí znalosti nebo spoustu času - uvidíte, váš počítač se bude opět chovat jako nový! Nechte WinOptimizer pomoci maximálně využít vaše PC a chránit, vyčistit a optimalizovat vaše zařízení pro maximální výkon!

Design splňuje výkon

Nejen, že Ashampoo WinOptimizer 15 vypadá úžasně - nikdy předtím nebyl tak chytrý. Program vás upozorní na případné systémové problémy a poskytuje řešení již od začátku. Nový design je důmyslně čistý a ovládání je super intuitivní. Po několika kliknutích uvidíte skvělé výsledky. Je to uživatelský zážitek reimagined - dobře promyšlený až do posledního detailu!

Konečná síla
Nejoblíbenější moduly byly kompletně revidovány a budoucím požadavkům na vyšší rychlost a stabilitu. Výsledkem je, že klasika jako Duplicitní vyhledávač a Undeleter jsou nyní až 50x rychlejší! Dokonce i program DiskSpace Explorer, který obvykle zpracovává obrovské množství dat, pracuje až 10x rychleji. Tato fenomenální zvýšení rychlosti ve WinOptimizeru 15 se dosáhlo díky programování systému Low-Level systémem Ashampoo.

Další soukromí, zabezpečení a místo na disku
Výkonné čističe WinOptimizer 15 zbavují váš systém všech nevyžádaných souborů. Nejedná se pouze o dočasné soubory nebo soubory uložené v mezipaměti, ale také o soubory cookie a historii prohlížení, které mohou ohrozit vaše soukromí. Případně můžete také vyhledat duplicitní soubory, například kopie fotografií a dokumentů, které jste uložili na různých místech.

Systémové požadavky:

  • Podporované operační systémy: Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo WinOptimizer
Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

658 Kč Ashampoo WinOptimizer 15, upgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku