Produkt Počet kusů Cena s DPH

Driver Booster PRO 4

Typ licence: nová licence na 1 rok
Počet licencovaných zařízení:
Dodání: elektronicky (e-mail)

Aktualizace ovladačů je obvykle prvním krokem, aby se zabránilo selhání hardwaru, nestabilitě systému a skrytým chybám zabezpečení. Aktualizovat ovladače pravidelně je účinný způsob, jak zlepšit celkový výkon svého počítače a maximalizovat svůj herní zážitek. Zatímco tento proces může být riskantní a frustrující, pokud je prováděn ručně, program Driver Booster PRO je připraven na automatické stahování a aktualizování ovladačů pouhým jedním kliknutím. Díky cloudové knihovně může program Driver Booster PRO vždy jako první identifikovat zastaralé ovladače a stáhnout a aktualizovat je bezkonkurenční rychlostí. Navíc spolu s funkcí zálohování se jedná o jednoduché, efektivní a bezrizikové řešení.

Klíčové funkce:

  • Zlepšení výkonu počítače
  • Podpora více hardwarových zařízení 
  • Prioritní detekce a aktualizace zastaralých ovladačů
  • Specializované ladění ovladačů pro nejlepší herní zážitek 
  • Zálohování ovladačů pro bezpečné obnovení
Driver Booster je užitečný ovladač a aktualizátor ovladačů, může aktualizovat zastaralé nebo problematické ovladače a herní komponenty. Ovladač Booster 5 byl rozšířen o své hlavní funkce, které jsou pro uživatele bezpečnější a pohodlnější. Může také aktualizovat aplikaci Adobe Flash Player, aby opravila nedávnou chybu zabezpečení.
 


Podporované operační systémy: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Driver Booster
Nová licence:

699 Kč Driver Booster PRO 5

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

430 Kč Driver Booster PRO 5, prodloužení licenceZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku