Produkt Počet kusů Cena s DPH

AIDA64 5 Engineer Edition

AIDA64 Engineer je informační systém, špičková nástroj pro IT techniky, která poskytuje nejen velmi detailní informace o hardware i nainstalovaným softwarem, ale také pomáhá uživatelům diagnostikovat problémy a nabízí kritéria pro měření výkonnosti stanic a serverů.

AIDA64 Engineer nabízí širokou škálu funkcí, které pomohou při přetaktování, diagnostice chyb hardwaru, zátěžovém testování a monitorování senzorů. Má jedinečnou schopnost vyhodnotit výkon procesoru, systémové paměti a pevného disku.

AIDA64 je kompatibilní se všemi současnými 32-bit a 64-bitové operační systémy Microsoft Windows, včetně Windows 8.1 a Windows Server 2012 R2.

Nové funkce a vylepšení ve verzi 5

  • RemoteSensor pro vzdálené monitorování PC
  • Integrace Logitech Arx Control
  • Informace o systémových certifikátech
  • Podpora pro Gravit ME, LCD Smartie Hardware, Leo Bodnar LCD přístroje 
  • Vylepšená podpora pro Intel "Skylake" CPU
  • Předběžná podpora pro Intel "Braswell" SoC
  • Podpora senzorů Aquaero a Aquaduct
  • Vylepšená podpora pro kritické SSD

Měření
AIDA64
podporuje více než 250 různých zařízení, čidel na měření teploty, napětí, rychlosti ventilátoru a příkonu. Naměřené hodnoty mohou být zobrazeny na ikonách v oznamovací oblasti, OSD panelu, Sidebar Gadget, a Logitech G15/G19 Gaming Keyboard LCD a Razer SwitchBlade LCD.

System stress testing
AIDA64 System Stability Test
používá 64-bitový více-vláknový stresový testovací modul pro dosažení absolutních limitů počítače. K dispozici je také stresové testování pro pevný disk, SSD a OpenCL GPGPU grafický adaptér.

Podpora externích displejů
AIDA64
může zobrazovat zásadní systémová data na různých LCD / VFD zařízení připojených k počítači. Nejnovější verze AIDA64 podporuje více než 50 LCD a VFD obrazovek a zavádí bezdrátové dálkové monitorování hodnot senzorů pro chytré telefony a tablety.

Audit softwaru
AIDA64
zajišťuje více než 50 stran informací o nainstalovaných programech, softwarových licencí, bezpečnostních aplikací a nastavení v systému Windows. Seznam procesů/programů při startu, služeb, DLL souborů a navštívených webových stránek.

Přesnost
AIDA64
má nejpřesnější funkce k rozpoznávání hardwaru ve své třídě – pro poskytnutí podrobné informace není nutné program otevřít. Funkce rozpoznávání hardwaru je posílena hardware databáze s více než 176 000 záznamů. 

Systémové požadavky
Operační systém
: Windows 95/98/Me, Windows NT4/2000, Windows XP, Windows PE, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows Server 2008 R2, Windows 8, Windows Server 2012, Windows 8.1, Windows Server 2012 R2
Procesor: Intel Pentium nebo novější
Požadované místo na pevném disku: 30 MB pro instalaci

Software je v češtině.
Licence na 1 rok.
 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

AIDA64
Nová licence:

845 Kč AIDA64 5 Extreme Edition

500 Kč AIDA64 5 Business Edition

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

2 517 Kč AIDA64 5 Engineer Edition, prodloužení licence na 1 rok

638 Kč AIDA64 5 Extreme Edition, prodloužení licence na 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku