Produkt Počet kusů Cena s DPH

DAEMON Tools PRO 8

DAEMON Tools Pro 8 slouží k emulaci chráněných i nechráněných CD nebo DVD. Umožňuje emulaci SafeDisc, RMPS, Laserlock a SecuROM, vytvořením virtuálního disku. DAEMON Tools se snadno ovládá prostřednictvím ikony na základní liště. Nejnovější verze vyjma vytváření virtuálních mechanik dokáže obejít téměřvšechny typy známých ochran DVD a CD disků. 

Klíčové funkce produktu DAEMON Tools Pro:
Editor obrazů

  • Vytvářejte obrazy disků nebo upravujte stávající jednoduchým nástrojem - Image Editor.
  • Vypalujte soubory, zaváděcí disky nebo uložte vytvořené projekty do obrazových souborů pro budoucí napojení.
  • Vypalujte svou oblíbenou hudbu na hudbení CD disky. Nejpopulárnější formtáy MP3, WAV, WMA, APE, FLAC jsou podporovány.
  • Extrakce vybraných obrazových souborů bez připojení obrazu disku.
  • Spouštění editoru obrazů z DAEMON Tools nebo otevření obrazu disku pro editaci přímo z Průzkumníka Windows.

Image Editor nabízí všechny moderní funkce vypalování. Ty jsou již zahrnuté do DAEMON Tools Pro, takže není třeba žádný další vypalovací software.

Zálohování disků do obrazových souborů
Vytvářejte obrazy pomocí přednastavených profilů, komprimujte data, rozdělujte obrazové soubory, ochraňte své informace, vypalujte na CD, DVD disky.

Emulace CD, DVD a Blu-ray disků
S pomocí DAEMON Tools Pro Advanced máte možnost vytvořit až 32 DT a SCSI virtuálních zařízení na všech 4 IDE až 16 HDD virtuálních zařízeních. Pokročilé funkce emulace jsou k dispozici pouze pro SCSI a IDE zařízení.

Pokročilé funkce pro připojení obrazů
DAEMON Tools Pro Advanced připojuje obrazy disků * .mdx, * .mds / *. MDF, * .iso, * .b5t, * .b6t, * .bwt, * .ccd, * .cdi, * .bin / *. Cue, * .ape / *. cue, * .flac / *. cue, * .nrg, * .isz. Můžete také provést připojení obrazu na fyzické IDE / SATA zařízení přes pokročilé vkládací funkce a připojit obrazy na místní složky NTFS. DAEMON Tools Pro Advanced 6 připojuje VHD, VMDK a TrueCrypt obrazy, je podporována schopnost připojovat heslem chráněné ZIP archivy jako obrazové soubory.

Podpora VHD
DAEMON Tools Pro Advanced vám umožní vytvořit a připojit virtuální obraz pevného disku a přidat k nim až 16 virtuálních HDD zařízení. Při vytváření si můžete vybrat velikost VHD - pevnou nebo dynamicky se rozvíjející. Oba typy virtuálních disků jsou ideální pro zálohování.

Vytváření TrueCrypt obrazů
Můžete připojit nejen šifrované disky, ale také vytvářet nové pro ochranu soukromých dat s DAEMON Tools Pro.

Nativní formát MDX. DAEMON Tools pro obrazy disků
Máte kolekci různých typů obrazových disků, kde každý z nich má nějaká vlastní specifika? Nemůžete chránit některé obrazy kvůli jejich omezením? Chcete, aby všechny obrazy v katalogu měly jeden formát? – Převeďte své obrazové soubory do formátu Media Data eXtended (*.mdx). Je to nativní formát DAEMON Tools, který umožňuje pracovat se všemi funkcemi programu. Neváhejte a využívejte všechny funkce a možnosti DAEMON Tools pro práci s MDX  formátem pro obrazy disků.

Podporované operační systémy: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2003


Licence pro 3 PC - aktualizace zdarma 1 rok.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

DAEMON Tools
Nová licence:

1 077 Kč DAEMON Tools PRO 8 celoživotní licence

1 070 Kč DAEMON Tools Lite 10 Personal, full pack

1 447 Kč DAEMON Tools Ultra 4

241 Kč DAEMON Tools Lite 10 PersonalZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku