Produkt Počet kusů Cena s DPH

Paragon Disk Wiper 10 Personal

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1
Délka licence: celoživotní
Dodání: elektronicky (e-mail)
Lokalizace: anglická
Platforma: Windows


Časem vaše počítače zestárnou a přijde den, kdy se rozhodnete jich zbavit. Prodáte, darujete a nebo jednoduše vyhodíte nepotřebné počítače, pevné disky nebo odnímatelná média. Nejprve se ale chcete ujistit, že všechna vaše data byla řádně vymazána. I když všechna data smažete a naformátujete disky, data, která obsahovala mohou být jednoduše obnovena za pomoci speciálních aplikací. Paragon Disk Wiper vám pomůže trvale odstranit soubory z jakékoliv typu úložného média. Nyní také i pro SSD disky!
 

Spolehlivé mazání dat
Vaše soukromá i firemní data jsou v bezpečí díky programu Disk Wiper - můžete uvolnit místo na disku a můžete si být jisti, že všechna data byla opravdu jednou pro vždy smazána. 
 
Paragon Wiping Medium
S novým Wiping Media Builder 3.0 vytvoříte jednoduše bootovatelné medium na CD, DVD nebo flash disky, které mohou být použity k nevratnému odstranění dat z disku. Navíc je můžete použít k uložení dat z diskových oddílů pevného disku přímo na disky nebo vytvořit obraz ISO. Tento nástroj podporuje různé formáty: CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R, DVD+R s dvojitou vrstvou a Blu-ray.
 
Mazání SSD disků
Vnitřní architektura SSD disků se od architektury klasických pevných disků velmi liší. Ukládání dat na SSD disk je také úplně jiné. To znamená, že dosavadní techniky mazání disků používané pro disky HDD nebudou fungovat na SSD disky. Spolehlivé smazání SSD disku vyžaduje vestavěné a ověřitelné operace. Navíc, standardní proces mazání znatelně redukuje životnost SSD disku. Paragon Disk Wiper zaručuje nevratnou likvidaci dat na SSD discích bez krácení životnosti disků.

Paragon Disk Wiper umožňuje:
  • Kompletní mazání celých pevných disků, oddílů anebo vyčištění volného místa na disku.
  • Nevratně zlikvidovat všechna data na disku rychle a jednoduše. Není zde žádná možnost, jak data obnovit, a to ani za pomoci nejmodernějších technologií.
  • Rychle a jednoduše vyčistit pevné disky a ochránit tak vaše data.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Paragon Disk Wiper
Nová licence:

374 Kč Paragon Disk WiperZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku