Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABBYY FineReader 10 Professional ESD

ABBYY FineReader 10, nejnovější verze aplikace pro optické rozpoznávání znaků (OCR) na profesionální úrovni. Aktuálně již v české lokalizaci!!
Součástí ABBYY FineReader 10 jsou dvě nové technologie.

 • ABBYY ADRT (Adaptive Document Recognition Technology) pro reprodukci formátování mnohostránkových dokumentů
 • Foto OCR, FineReader 10 pozdvihuje OCR na novou úroveň, než bylo tradiční rozpoznávání textu. V kombinaci se svojí vysoce intuitivní, úkolově zaměřenou interface, zlepšené technologie poskytují vyšší účinnost, zjednodušení a provedení ve všech oblastech profesionální práce s dokumenty.

Víte že?
Internetový obchod SW.CZ je autorizovaným prodejcem produktů ABBYY. U nás nakupujete s jistotou. Zobrazit certifikát.
ABBYY FineReader 10 Professional poskytuje další zlepšení pro zachování nastavení strany, speciálně v dokumentech s obrázky v pozadí (např. stran časopisů). Nová verze také poskytuje až o 30% zvýšení v přesnosti rozpoznávání textu pro jazyky Asie (např. Čínštiny a Japonštiny) a 20% zvýšení pro evropské jazyky (např. Angličtiny, Francouzštiny, Němčiny, Polštiny a dalších jazyků). A dále je to 30% zvýšení přesnosti nízko kvalitních tištěných obrazů, jako je to u digitálních fotografií a faxů a významný krok vpřed v přesnosti výsledků u fotografií snímaných s fotoaparáty mobilních telefonů. Poskytování vynikající přesnosti v rozpoznávání různých typů dokumentů,
ABBYY FineReader 10 Professional  přináší uživatelům významnou redukci manuálních operací při práci s dokumenty a zařízeními při přechodu na bezpapírové prostředí.
“OCR je jedním z klíčových nástrojů k úspěchu při konverzi dokumentů a vybudování mostu mezi informacemi digitálními a papírovými”, objasňuje Sergej Popov, ředitel FineReader Products Department v ABBYY. “Držíce krok s potřebami reálného světa v oblasti řízení a výměny dokumentů a informací, ABBYY soustředilo vývoj FineReaderu na tři základní oblasti: inovaci technologického základu, maximální uživatelskou účinnost a na nové možnosti v praktických aplikacích”.
 • Nová definice technologie OCR pro druhou generaci ABBYY ADRT
  • ADRT je unikátní OCR technologie, zodpovědná za reprodukci logické struktury a formátování mnohostránkových dokumentů. Nyní v ABBYY FineReader 10 můžete přesněji přetvářet vlastnosti komplexních dokumentů – včetně nově přidané podpory pro obsahy tabulek a hierarchickou strukturu záhlaví a zlepšení reprodukce zápatí a stylů.
 • Zvýšení dostupnosti OCR — Rozpoznávání foto obrazů mobilních telefonů
  • S třetí generací technologie Camera OCR, FineReader 10 rozšiřuje schopnost uživatelů získávat obrazy pro rozpoznávání ze skenerů a standardních digitálních kamer až po fotoaparáty v mobilních telefonech. Rozsah vyzkoušených vlastností při předzpracování, spolu s novými funkcemi pro korekci zakřivení 3D obrazu, ISO šumu a pohybového rozmazání, zabezpečuje nejlepší možnou přesnost OCR na fotografických obrazech.
 • Maximalizace účinnosti s úlohově zaměřeným OCR dokumentů
  • ABBYY FineReader 10 přichází se zlepšeným vysoce optimalizovaným uživatelským interface, zaměřeným na cílově orientovanou konverzi dokumentu. Nový interface umožňuje redukovat množství kroků typicky vyžadovaných při zpracování dokumentu, zvýšit automatizaci, snadnější použití a produktivitu při každodenní práci.
 • Praktické inovace pro čitatele elektronických knih se zlepšeným exportem do HTML
  • Poskytnutí dramatického zvýšení schopnosti konverze obrazů dokumentů do HTML, FineReader 10 zjednodušuje čtení a publikování elektronických knih. S možností automaticky uložit kapitoly velkých knih, jako individuální soubory HTML, a vytvořit obsah s hyperlinkami k odpovídajícím kapitolám a souborům, čtenář může snadno navigovat kapitoly bez potřeby probírat se celým dlouhým souborem.
 • ABBYY FineReader 10 je plně kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 7 a poskytuje řadu dalších nových funkcí a technologií určených ke zvýšení uživatelské výkonnosti, když pracujete s dokumenty, jako jsou:
  • Zlepšená analýza rozložení a zachování strany — nový FineReader dodává zvýšenou schopnost analyzovat a přesně reprodukovat rozložení stran dokumentu obsahujících položku pozadí obrázku s plochou textu nad ním. To také otevírá možnost zlepšení schopnosti přesněji rozpoznávat grafy a diagramy.
  • Zlepšení komprese PDF — pro efektivnější sdílení dokumentu a úsporu cenného úložního prostoru, ABBYY pokroková kompresní technologie MRC poskytuje možnost optimalizovat velikost výstupního PDF a redukovat ho až 10krát při zachování vizuální kvality.
  • Nové rozpoznávání jazyků, korejštiny a hebrejštiny — ABBYY FineReader čte nyní dokumenty ve 186 jazycích, což je nejširší jazyková báze, která je k dispozici pro OCR, včetně vícejazyčných dokumentů s libovolnou kombinací podporovaných jazyků.
  • Zlepšení exportu do formátu PDF/A — poskytuje čtyři možnosti pro uložení dokumentů v PDF/A formátu: “text pod obrázkem”, “text nad obrázkem”, “text a obrázek” a “pouze obrázek”.   

Jste škola či vzdělávací zařízení?
Pro vzdělávací instituce je možné poskytnout speciální slevu až 40% z koncových maloobchodních cen, na základě množství. Každá instituce (státní nebo privátní), která chce speciální slevu získat, musí potvrdit prohlášení školy, že uvedený počet softwaru bude užíván pro vzdělávací potřeby instituce.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ABBYY FineReader
Nová licence:

4 980 Kč ABBYY FineReader 14 Standard BOX

4 980 Kč ABBYY FineReader 14 Standard

6 875 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/per seat licence

14 286 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/concurrent use licence

6 875 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/terminal server licence

11 577 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise/per seat licence

23 810 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise/concurrent use licence

11 577 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise /terminal server licence

2 989 Kč ABBYY FineReader 14 Standard Edu licence

4 483 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/per seat licence EDU

8 642 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/Concurrent use licence EDU

2 755 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/terminal server licence EDU

7 490 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise/per seat licence EDU

14 401 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise/concurrent use licence EDU

1 890 Kč ABBYY FineReader Pro for Mac, Licence pro studenty a učitele, ESD

2 771 Kč ABBYY FineReader 12 Professional ESD

3 151 Kč ABBYY FineReader Pro for Mac, ESD

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

3 173 Kč ABBYY FineReader 14 Standard, upgrade BOX

3 070 Kč ABBYY FineReader 14 Standard, upgrade

4 554 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/per seat, upgrade licence

9 525 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/concurrent use, upgrade licence

4 554 Kč ABBYY FineReader 14 Corporate/terminal server, upgrade licence

7 709 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise /per seat, upgrade licence

16 668 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise/concurrent use, upgrade licence

7 709 Kč ABBYY FineReader 14 Enterprise /terminal server, upgrade licence

2 677 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Upgrade ESD

2 464 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Upgrade

2 305 Kč ABBYY FineReader Pro for Mac, Upgrade, ESDZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku