Produkt Počet kusů Cena s DPH

ABBYY FineReader 11 Professional ESD

ABBYY FineReader 11 je inteligentním OCR softwarem. Převádí tištěné dokumenty, digitální fotografie textu a PDF soubory do formátů s možností vyhledávání a úprav, přičemž jejich formátování a rozvržení zachovává lépe než kdy předtím. Text jednoduše naskenujte nebo jej vyfotografujte, o zbytek se postará aplikace ABBYY FineReader. Dokument můžete upravit již za jedinou minutu! Aplikace ABBYY FineReader 11 je intuitivní a výkonná, ale přitom o 20% rychlejší, takže odborníkům i firmám nabízí vynikající efektivitu.


Víte že? Internetový obchod SW.CZ je autorizovaným prodejcem produktů ABBYY. U nás nakupujete s jistotou. Zobrazit certifikát 

Porovnání edic Professional a Corporate

Klíčové vlastnosti:
Vytvářením snadno editovatelných souborů s možností vyhledávání z tištěných dokumentů, PDF souborů nebo fotografií z digitálních fotoaparátů vám aplikace ABBYY FineReader 11 pomáhá zvyšovat produktivitu. Její nepřekonatelné schopnosti rozpoznávání a převodu ještě zdokonaluje až o 45% větší rychlost a vylepšená přesnost – čímž téměř eliminuje přepisování a přeformátovávání, a zabezpečuje rychlé výsledky ve 189 jazycích v jakékoli jazykové kombinaci. Proces je jednoduchý, software vás provází jednotlivými kroky OCR a nabízí i automatizací jediným kliknutím – abyste toho zvládli mnohem více s menším počtem kroků.

 • Digitalizace dokumentů s nepřekonatelnou rychlostí a vynikající přesností 
  Mnohem rychleji než kdy předtím skenujte a převádějte obrázky na texty s možností úprav a do souboru PDF s možností vyhledávání! Využijte prověřenou technologii nabízející přesnost rozpoznávání až 99,8%. Nový černobílý režim poskytuje až o 30% rychlejší výsledky při zabrání méně místa na disku.
 • Již žádné přepisování a přeformátovávání
  Díky inovativní Pokročilé technologii rozpoznávání dokumentu (ADRT – Advanced Document Recognition Technology) se nyní s aplikaci ABBYY FineReader 11 zbavíte přepisování, přesného obnovování struktury a formátování vícestránkového dokumentu, včetně skutečného toku textu, tabulek, záhlaví, zápatí, poznámek pod čarou, číslování stran, popisků tabulek/grafů velikosti a stylů písma.
 • Rychlý, přesný a bezpečný převod PDF
  Snadné provádění změn v PDF souborech všech typů; aplikace ABBYY FineReader 11 efektivně převádí PDF dokumenty na text s možností úprav. Aplikace ABBYY FineReader 11 podporuje bezpečnostní nastavení dokumentů PDF pro ochranu citlivých informací a pro bezpečné sdílení dokumentů s kolegy a partnery.
 • Vyšší produktivita s rychlým přístupem k opakovaným úlohám převodu
  Uživatelsky přívětivé rozhraní a předdefinované automatické Rychlé úlohy zvyšují efektivitu a eliminují nutnost učit se komplikovaným rutinám a nastavením.
 • Více podporovaných jazyků, než má jakýkoli jiný OCR
  Aplikace ABBYY FineReader 11 převádí vícejazyčné dokumenty díky automatickému rozpoznání 189 jazyků v jakékoli jazykové kombinaci. Aplikace ABBYY FineReader vám nyní, nově s podporou arabštiny a vietnamštiny, pomáhá rozšiřovat vaše globální možnosti.
 • Nepřekonatelná fotofunkce OCR pro sběr dokumentů v pohybu.
  Zachycujte dokumenty kdekoli a kdykoli! Nejmodernější nástroje pro úpravu obrázků pro dosažení co nejlepších výsledků rozpoznávání upravují pohybový efekt, ISO šum, zkreslení 3D obrázku, jas, kontrast, úrovně barev a zakřivení textu.
 • Vytváření elektronických knih
  Abyste si mohli číst na cestách, naskenujte oblíbené knihy a články do nových formátů ePub® a FB2, nebo je odešlete na svůj účet Amazon® Kindle®.
 • Ukládání nebo odesílání do mnoha formátů souborů (včetně aplikace Writer sady OpenOffice.org®)
  Pro splnění požadavků vaší firmy podporuje aplikace FineReader 11 širokou škálu formátů ukládání dokumentů a obrazů. Výsledky můžete také před uložením odeslat přímo do aplikací jako Microsoft Word, Excel®, PowerPoint, Adobe Acrobat, Word Perfect, OpenOffice.org Writer a do webového prohlížeče

Jste škola či vzdělávací zařízení?
Pro vzdělávací instituce je možné poskytnout speciální slevu až 40% z koncových maloobchodních cen, na základě množství. Každá instituce (státní nebo privátní), která chce speciální slevu získat, musí potvrdit prohlášení školy, že uvedený počet softwaru bude užíván pro vzdělávací potřeby instituce.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

ABBYY FineReader
Nová licence:

1 954 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Licence pro studenty a učitele, ESD

3 219 Kč ABBYY FineReader 12 Professional ESD

3 219 Kč ABBYY FineReader 12 Professional

1 953 Kč ABBYY FineReader 12 Professional Education, ESD

3 340 Kč ABBYY FineReader 12 Professional SK

7 849 Kč ABBYY FineReader 12 Corporate Edition/Concurrent use, ESD

4 760 Kč ABBYY FineReader 12 Corporate Edition/Per seat use, ESD

2 579 Kč ABBYY FineReader Pro for Mac, ESD

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

1 377 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Licence pro studenty a učitele, Upgrade ESD

2 543 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Upgrade

2 464 Kč ABBYY FineReader 12 Professional, Upgrade ESD

1 376 Kč ABBYY FineReader 12 Professional Education Upgrade, ESD

3 332 Kč ABBYY FineReader 12 Corporate Edition/Per seat use, Upgrade ESD

5 553 Kč ABBYY FineReader 12 Corporate Edition/Concurrent use, Upgrade ESD

1 897 Kč ABBYY FineReader Pro for Mac, Upgrade, ESD