Produkt Počet kusů Cena s DPH

Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rok

Office 365 Plan E3 GOV - licence pro vládní organizace
Dodání: elektronicky
Předplatné na 1 rok pro jednoho uživatele.
Lokalizace: multi-jazyčná verze vč. češtiny


Office 365 Plan E3 GOV obsahuje:
 • Nejnovější verze Office 2016 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access a InfoPath).
 • Firemní e-mail (funkce pro archivaci, neomezený úložný prostor), sdílení dokumentů a webové konference na úrovni velkých podniků.
 • Obsahuje Office Mobile pro iPhone a telefony Android (dokumenty Word, Excel a PowerPoint lze upravovat pomocí mobilů).

Pro koho je plán GOV určen:
Za vládní organizaci se obvykle považuje:

 • jakákoli vládní agentura, úřad, divize, jednotka nebo jiná entita státní či místní správy; nebo
 • jakýkoli kraj, obvod, svaz, město, obec, statutární město, okres, oblast se zvláštním účelem nebo podobný správní celek stanovený zákony země zákazníka a nacházející se v jurisdikci a na území země zákazníka; nebo
 • jakákoli jiná entita v zemi zákazníka, která je dle zákonů země zákazníka oprávněna uzavírat státní kupní smlouvy.

Porovnání plánů pro vládní organizace

Office prakticky kdekoliv: Uživatelům můžete poskytnout dobře známé aplikace Office optimalizované pro jejich zařízení, aby mohli efektivně pracovat bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

 • Rychlý přístup k Office. S novou možností streamování Office již nemusíte čekat na dokončení jeho instalace ani přerušovat práci kvůli aktualizacím. Nový Office lze navíc nainstalovat paralelně spolu s předchozími verzemi Office.
 • Přenášení nastavení. Vaše nedávno používané dokumenty, nastavení a vlastní adresáře se ukládají do účtu Office 365, takže můžete v libovolném zařízení pokračovat v práci tam, kde jste skončili.
 • Office Web Apps. Rozšířená sada webových aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote vám umožní pracovat s více zařízeními prostřednictvím prohlížeče. Uživatelé mohou společně pracovat na stejném souboru, což zjednodušuje správu verzí.

Stále v kontaktu s organizací: Výkonné komunikační nástroje zjednoduší proces spolupráce.

 • Pořádání setkání více účastníků ve vysokém rozlišení. Funkce konferencí, které zahrnují pokročilé sdílení souborů, psaní poznámek a komentářů, vám umožní efektivně spolupracovat bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.
 • Lidé neustále v kontaktu. Udržování kontaktu s ostatními je nyní snazší díky sjednocené kartě kontaktů, která spojuje aktualizace ze služeb SharePoint, Facebook a LinkedIn a umožňuje zasílat rychlé zprávy a zahajovat hovory a videochat jedním kliknutím.
 • Funkce nástrojů Business Intelligence můžete poskytnout všem. Superrychlý doplněk Power Pivot v aplikaci Excel umožňuje analyzovat rozsáhlé datové sady a nový nástroj Power View vytváří vizuální panely pro důležité statistiky.

Řízení podniku podle vás: Budete moci snížit režijní náklady na IT a odstranit potřebu provádění oprav instalací serverů. Office 365 nabízí velmi dobře konfigurovatelnou správu, nejlepší ochranu před malwarem a spamem v oboru a 99,9% záruku dostupnosti služeb, takže můžete věnovat více času řízení vaší organizace.

 • Sjednocené prostředí správy. Služby Exchange, SharePoint a Lync můžete snadno spravovat z jakéhokoli prohlížeče. Zároveň máte stále k dispozici pokročilé příkazy prostředí PowerShell pro automatizaci úkolů správy.
 • Migrace podle vašich pravidel. Můžete streamovat nejnovější verzi Office a spouštět ji paralelně spolu s předchozí verzí Office, zatímco budou uživatelé přecházet na novou verzi. Můžete také připojit své místní servery za účelem migrace na Office 365 dle svého harmonogramu.
 • Nové aplikace přináší mnoho výhod. S novým modelem cloudových aplikací můžete vytvořit škálovatelné a flexibilní cloudové aplikace, které lze integrovat s dokumenty uživatelů. Nová aplikace podnikového katalogu usnadňuje správu aplikací ve vaší organizaci.

Cena je za 1 licenci pro 1 uživatele, nákup je možný už od 1 licence!

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Microsoft Office 365
Nová licence:

1 519 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok

1 485 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit, předplatné na 1 rok (ESD)

1 989 Kč Microsoft Office 365 pro jednotlivce 32/64bit CZ, předplatné na 1 rok + Eset Smart Security, licence pro 1PC na 1 rok

2 199 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok

2 199 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti, předplatné na 1 rok (ESD)

2 799 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti CZ, předplatné na 1 rok + Eset Smart Security, licence pro 1PC na 1 rok

2 205 Kč Microsoft Office 365 pro domácnosti SK, předplatné na 1 rok

3 349 Kč Microsoft Office 365 Business

3 989 Kč Microsoft Office 365 Business Premium

1 629 Kč Microsoft Office 365 Business Essentials

4 844 Kč Microsoft Office 365 ProPlus

2 491 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

7 508 Kč Microsoft Office 365 Plan E3 OLP NL Qlfd, předplatné na 1 rok

785 Kč Microsoft Office 365 Plan A3 OLP NL AE Olfd, předplatné na 1 rok

1 908 Kč Microsoft Office 365 Plan E1 OLP NL GOV Qlfd, předplatné na 1 rokZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku