SW.CZ - Specialista na software - zelená lišta s logem a výhrou v soutěži Shop roku 2015
 Banner pro newsletter - Světový den léčby zvukem - CyberLink PowerDirector 15 Ultimate + bonus Audiodirector 7 Deluxe + Romance pack
Obrázek produku CyberLink PowerDirector 15 Ultimate + bonus Audiodirector 7 Deluxe + Romance pack
CyberLink PowerDirector 15 Ultimate
+ bonus Audiodirector 7 Deluxe + Romance pack
Kvalitní zvuk, obraz a plno lásky pro Vaše domácí videa!
1. zelená odrážka CyberLink PowerDirector 15 Ultimate - revoluční editace videa - vytvářejte efektní domácí videa pohodlně během několika minut. CyberLink PowerDirector 15 Ultimate - revoluční editace videa - vytvářejte efektní domácí videa pohodlně během několika minut.
2. zelená odrážka CyberLink PowerDirector 15 Ultimate - centrum pro okamžitou opravu roztřeseného videa, Motion Tracking, Screen Recorder a mnoho dalšího. CyberLink PowerDirector 15 Ultimate - centrum pro okamžitou opravu roztřeseného videa, Motion Tracking, Screen Recorder a mnoho dalšího.
3. zelená odrážka Audiodirector 7 Deluxe nahrávání, mixování, úprava a obnova zvuku. CyberLink Audiodirector 7 Deluxe - nahrávání, mixování, úprava a obnova zvuku.
 4. zelená odrážka Romance pack - speciální přechody a dvd menu, která dodají Vašim projektům romantickou atmosféru. Romance pack - speciální přechody a DVD menu, dodají projektům romantickou atmosféru.
Původní cena - cena před slevou 8 645,- 3 199,- Koupit CyberLink PowerDirector 15 Ultimate + bonus Audiodirector 7 Deluxe + Romance pack
úzká oddělovací linka umístěná mezi jednotlivými produkty - CyberLink PowerDirector 15 Ultimate + bonus Audiodirector 7 Deluxe + Romance pack
CyberLink PowerDVD 16 Ultra
+ zdarma MediaEspresso
...protože film, bez skvělé hudby je nuda..
 1. zelená odrážka - Cyberlink PowerDVD 16 - bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů. CyberLink PowerDVD 16 - bezkonkurenční Blu-ray, Blu-ray 3D a DVD přehrávač, poskytuje vynikající výkon při přehrávání filmů a video souborů.
2. zelená odrážka - Cyberlink PowerDVD 16 - zajistí duální přehrávání, 5.1, zvuk nebo 7.1 kanálů. CyberLink PowerDVD 16 - zajistí duální přehrávání, 5.1, zvuk nebo 7.1 kanálů.
3. zelená odrážka - Cyberlink PowerDVD 16 - odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa. CyberLink PowerDVD 16 - odstraňuje problémy se zasekávajícím se přehráváním videa.
4. zelená odrážka - MediaEspresso - nejrychlejší konvertor videa, fotografií a hudby! Pomáhá získat čistší a ostřejší obraz i z převedených videí. MediaEspresso - nejrychlejší konvertor videa, fotografií a hudby! Pomáhá získat čistší a ostřejší obraz i z převedených videí.
Původní cena 3 416,- cena před slevou 1 879,- Koupit Cyberlink PowerDVD 16 Ultra + bonus ZDARMA
 Obrázek CyberLink PowerDVD 16 Ultra + zdarma MediaEspresso
Obrázek produktu Kaspersky Internet Security multi-device 2017 CZ, 1 zařízení, 1 rok
Kaspersky Internet Security multi-device 2017
1 zařízení na 1 rok
Vaše oblíbené písničky, fotky a data budou v bezpečí!
1. zelená odrážka - Aktualizátor softwaru - upozorní na aplikaci, kterou je třeba z důvodu bezpečnosti aktualizovat na novou verzi. Aktualizátor softwaru - upozorní na aplikaci, kterou je třeba z důvodu bezpečnosti aktualizovat na novou verzi.
2. zelená odrážka - Instalační asistent - zastaví v instalaci nežadoucí adware, toolbary atd. Ty bývají součástí instalace populárních aplikací. Instalační asistent - zastaví v instalaci nežadoucí adware, toolbary atd. Ty bývají součástí instalace populárních aplikací.
3. zelená odrážka - Internetové bankovnictví - přidává další vrstvu zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a nákupu v internetových obchodech. Internetové bankovnictví - přidává další vrstvu zabezpečení při přístupu k internetovému bankovnictví a nákupu v e-shopech.
4. zelená odrážka - Pracuje automaticky a tišena pozadí Vašeho počítače. Ochrana souborů - šifrování a zálohování Vašich fotografií, hudby a vzpomínek.
Původní cena 1 199,- cena před slevou 659,- Koupit Kaspersky Internet Security multi-device 2017
úzká oddělovací linka umístěná mezi jednotlivými produkty
Adobe Photoshop Lightroom
Mějte skvělé fotky z diskotéky i procházky v lese!
1. zelená odrážka - Disponuje rozsáhlou sadou vyspělých nástrojů pro úpravu tónů, kontrastu, <strong>barev, šumu</strong> a dalších parametrů snímků. Disponuje rozsáhlou sadou vyspělých nástrojů pro úpravu tónů, kontrastu, barev, šumu a dalších parametrů snímků.
2. zelená odrážka - Snadné sdílení - fotografie můžete sdílet na Facebooku či Flickru, ve formě fotoknih, webových fotogalerií, výtisků nebo například jako slide show. Snadné sdílení - fotografie můžete sdílet na Facebooku či Flickru, ve formě fotoknih, webových fotogalerií, výtisků nebo například jako slide show.
3. zelená odrážka - Detailní úpravy snímků až na úrovni jednotlivých pixelů. Detailní úpravy snímků až na úrovni jednotlivých pixelů.
4. zelená odrážka -Tvorba kompozic a práce se <strong>soubory s vrstvami</strong>. I <strong>vylepšený retušovací štětec</strong> (Advanced Healing Brush). Tvorba kompozic a práce se soubory s vrstvami. I vylepšený retušovací štětec (Advanced Healing Brush).
Původní cena 2853,- 3 527,- Koupit Adobe Photoshop Lightroom 6 - pro Windows/MAC
 Obrázek Adobe Photoshop Lightroom 6 - pro Windows/MAC
Obrázek - Sound Forge PRO 11 ESD
Sound Forge PRO 11
Vytvořte si vlastní hudbu, která potěší Vaše uši
1. zelená odrážka -  Snadné nahrávání zvuku na jedno kliknutí Snadné nahrávání zvuku na jedno kliknutí.
2. zelená odrážka - Obsahuje plugin na zpracování hlasu Nectar Elements (hodnota 2600 Kč). Obsahuje plugin na zpracování hlasu Nectar Elements (hodnota 2600 Kč).
3. zelená odrážka - Nové nástroje Restore and Repair pro opravu a restaurování zvuku. Nové nástroje Restore and Repair pro opravu a restaurování zvuku.
4. zelená odrážka - Nové možnosti zobrazení audio křivky (waveform). Nové možnosti zobrazení audio křivky (waveform).
Původní cena - cena před slevou -10 527,- 7 790,- Koupit Sound Forge PRO 11 ESD
LANGMaster - Poslechy nejen na cestu
Profesionální jazykové kurzy, díky kterým porozumíte každé písničce
1. zelená odrážka - Poslechový kurz je namluven špičkovými rodilými mluvčími v zahraničních nahrávacích studiích. Poslechový kurz je namluven špičkovými rodilými mluvčími v zahraničních nahrávacích studiích.
2. zelená odrážka - Snadné sdílení - fotografie můžete sdílet na Facebooku či Flickru, ve formě fotoknih, webových fotogalerií, výtisků nebo například slide show. Němčina, Angličtina, Italština, Franouzština i Španělština!
3. zelená odrážka - Zlepšení výslovnosti, slovní zásoby a porozumění. Zlepšení výslovnosti, slovní zásoby a porozumění.
4. zelená odrážka - Stačí použít libovolný MP3 přehrávač nebo telefon bez připojení k internetu. Stačí použít libovolný MP3 přehrávač nebo telefon bez připojení k internetu.
Původní cena 449,- 359,- Koupit LANGMaster - Poslechy nejen na cestu
 Obrázek LANGMaster - Poslechy nejen na cestu
Ashampoo Burning Studio 16
Elektronická, časově neomezená licence
Skvěle vypálí romantickou písničku i nadupaný Rock
Ashampoo Burning Studio 18
Elektronická, časově neomezená licence
Nechť Vaše srdce naplní hudba...
Obrázek produktů Ashampoo Burning Studio 16 a Ashampoo Burning Studio 18
1. zelená odrážka - Načtení obrázků obalů na základě MP3 tagů Načtení obrázků obalů na základě MP3 tagů.
2. zelená odrážka - Funkce <strong>shuffle</strong> (mixování) Funkce shuffle (mixování).
odrážka - Detekuje části, které zpomalují systém nebo ohrožují jeho stabilitu. Rozšířená detekce prázdných disků
odrážka - Rozdělení disku s bezpečným režimem. Rozdělení disku s bezpečným režimem.
Původní cena programu 1517,-
699,- Koupit - Ashampoo Burning Studio 16
1. zelená odrážka - Podpora MPEG-4, H.264 a AAC formátů. NOVĚ - Podpora MPEG-4, H.264 a AAC formátů.
odrážka - NOVĚ - Možnost nahrát vlastní komentář do projektu. NOVĚ - Možnost nahrát vlastní komentář do projektu.
odrážka - NOVĚ - Speciální zvukový modul pro autorádia. NOVĚ - Speciální zvukový modul pro autorádia.
odrážka - NOVĚ - Snadný import Windows Media Player i iTunes playlistů. NOVĚ - Snadný import Windows Media Player i iTunes playlistů.
Původní cena před slevou - 1537,-
799,- Koupit Ashampoo Burning Studio 18
Obrázek - VSO Downloader Ultimate 5
VSO Downloader Ultimate 5
Super rychlé stahování videa a audia
1. zelená odrážka - Stahování video souborů - Youtube, Facebook, Vimeo, Ustream a desítky dalších služeb. Stahování video souborů - Youtube, Facebook, Vimeo, Ustream a desítky dalších služeb.
2. zelená odrážka - Nové formáty převodu zvuku Flac a M4v. Nové formáty převodu zvuku Flac a M4v.
3. zelená odrážka - Nové nástroje Restore and Repair pro opravu a restaurování zvuku. Stručný náhled pro živé sledování videa, které stahujete.
4. zelená odrážka - Nové možnosti zobrazení audio křivky (waveform). Snadné konvertování videa na MP3 soubory, přidávání titulků, převod na různé formáty typu AVI, Xvid, H264, Apple zařízení a ostatní chytré telefony.
Původní cena - cena před slevou - 749,- 599,- Koupit VSO Downloader Ultimate 5
úzká oddělovací linka umístěná mezi jednotlivými produkty
Sticky Password - neomezená licence
Jedna písnička o lásce k neprolomitelným heslům..
1. zelená odrážka - Jeden správce hesel pro všechna zařízení. Jeden správce hesel pro všechna zařízení.
2. zelená odrážka - Nejvyšší standard šifrování AES-256. Nejvyšší standard šifrování AES-256!
3. zelená odrážka - Místo desítek hesel si pamatujte jen jedno. Vše ostatní už správce automaticky vyplní. Místo desítek hesel si pamatujte jen jedno. Vše ostatní už správce automaticky vyplní.
4. zelená odrážka - Špičková biometrická autentizace: scan otisku prstů Špičková biometrická autentizace: scan otisku prstů.
Původní cena 449,- 999,- Koupit Sticky Password
 Obrázek Sticky Password
úzká oddělovací linka umístěná mezi jednotlivými produkty
Obrázek - Miraf SongBook
Miraf SongBook 7
Hudební ceny na dosah ruky!
1. zelená odrážka - Nový modul Ladění nástrojů - Kytara, Basa, Housle, Viola, Violoncello, Mandolína, Banjo, Ukulele Speciální ladění kytar Open D, Open G, Drop D a další.. Nový modul "Ladění nástrojů" - Kytara, Basa, Housle, Viola, Violoncello, Mandolína, Banjo, Ukulele Speciální ladění kytar Open D, Open G, Drop D a další..
2. zelená odrážka - Nové formáty převodu zvuku Flac a M4v. Nové efekty pro přehrávání a nahrávání MP3 souborů.
3. zelená odrážka - Přidáno Tenor Banjo do akordů. Přidáno Tenor Banjo do akordů.
4. zelená odrážka - Nový modul MP3 PlayList Player - přehrávání MP3 souborů podle playlistu, tvorba vlastních MP3 playlistů, přehrávání zvukových reklam, znělek, hudebních podkladů, vyplnění hudebních přestávek. Nový modul MP3 PlayList Player - přehrávání MP3 souborů podle playlistu, tvorba vlastních MP3 playlistů, přehrávání zvukových reklam, znělek, hudebních podkladů nebo vyplnění hudebních přestávek.
Původní cena - cena před slevou - 749,- 499,- Koupit VSO Downloader Ultimate 5
úzká oddělovací linka umístěná mezi jednotlivými produkty
Middle-Earth Shadow of Mordor

Jaká hudba teď frčí v Mordoru?
Lets sing 2016


Teď jste hvězdou Vy!
Obrázek produktů Ashampoo Burning Studio 16 a Ashampoo Burning Studio 18
1. zelená odrážka -  Podrobte si Mordor - Hráč má tu moc obrátit nepřátele jednoho proti druhému. Podrobte si Mordor - Hráč má tu moc obrátit nepřátele jednoho proti druhému.
2. zelená odrážka - Zlepšujte své vlastnosti, dovednosti a vylepšujte zbraně, až se stanete legendou! Zlepšování vlastností, dovedností a vylepšování zbraní..staňte se legendou!
odrážka - Dozvíte se něco o původu prstenů a stanete se nejobávanějším bojovníkem Mordoru. Dozvíte se něco nového o původu prstenů.
odrážka - Každý nepřítel je unikátní. Každý nepřítel je unikátní.
Původní cena programu 755,-
718,- Koupit - Middle-earth Shadow of Mordor
1. zelená odrážka -  Připojte si mikrofony, zpívejte společně s přáteli, nebo to zkuste sami a otestujte Karaoke schopnosti. Připojte si mikrofony, zpívejte společně s přáteli, nebo to zkuste sami a otestujte Vaše Karaoke schopnosti.
odrážka - NOVĚ - Možnost nahrát vlastní komentář do projektu. Prozkoumejte různé herní módy.
odrážka - NOVĚ - Speciální zvukový modul pro autorádia. 35 mezinárodních hitů speciálně pro hru Let's Sing 2016.
odrážka - Optimalizované rozpoznání řeči a precizní odezva až pro 8 zpěváků. Až pro 8 zpěváků.
Původní cena před slevou - 1537,-
599,- Koupit Lets sing 2016
Shop roku 2016
telefon Zeptejte se nás:
481 001 000
Každý pracovní den 8:00 - 17:00
napište nám e-mail na info@sw.cz info@sw.cz
Bezpečná platbaDárky k nákupuZáruka spokojenostiFacebook