SW.CZ - Specialista na software - zelená lišta s logem a výhrou v soutěži Shop roku 2015
 Banner pro newsletter - Máme tady hravý červen! Nízké ceny jsme připravili pro všechny programy, se kterými si můžete hrát! Ale při hraní je třeba dbát i na bezpečnost. Ochranu Vás i Vašich děti ale svěřte profesionálům a Vy si nerušeně pohrajte! :-) Akce jsou nastavené pouze do konce června 2017! Neváhejte a navštivte SW.CZ.
Pinnacle Studio 20 Ultimate
+ hra Česko
Objevte krásy Česka a vše točte!
1. zelená odrážka Editace až ze šesti kamer. Editace videa ze šesti kamer.
2. zelená odrážka -  Podpora videa pro virtuální realitu ve formátu 360° + možnost převodu do standardního videa. Podpora videa pro virtuální realitu ve formátu 360° + možnost převodu do standardního videa.
3. zelená odrážka Sledování pohybu s možností rozmazání objektu a optimalizace pro procesory Intel 6. generace a podpora formátu HEVC (H.265). Sledování pohybu s možností rozmazání objektu a optimalizace pro procesory Intel 6. generace a podpora formátu HEVC (H.265).
4. zelená odrážka - Hra Česko</strong> - vědomostní hra obsahuje 2 400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Ověřte si, jak dobře vlastně znáte Českou republiku! Hra Česko - vědomostní hra obsahuje 2 400 zajímavých otázek týkajících se České republiky a jejích obyvatel. Ověřte si, jak dobře vlastně znáte Českou republiku!
Původní cena - cena před slevou 2 921,- 2 629,- Koupit Pinnacle Studio 20 Ultimate + Hra Česko
 Obrázek Pinnacle Studio 20 Ultimate + hra Česko - Výhodné balení za nejlepší cenu!
Společně s Pinnacle 20 Ultimate získáte oblíbenou deskovou hru Česko - Otázky a odpovědi v hodnotě 700 Kč. S novou verzí Pinnacle Studio 20 Ultimate získáte více výkonu, kreativity a náhledu, zkrátka vše, co potřebujete pro editaci videí jako profesionál. Vytvářejte dynamická a poutavá videa s nástroji pro kalibru, včetně úprav až ze šesti kamer současně, s novým Stop Motion Animation a novými ovládací prvky pro 360 ° střihu videa. Nový Motion Tracking umožňuje přidat pohybující se text, grafiku nebo mozaikový rozostření osob nebo předmětů. K dispozici jsou přidané 2,000+ efekty, nové efekty od NewBlue, a více než 100 nových šablon menu pro DVD authoring. Pinnacle Studio 20 Ultimate přináší neomezené možnosti pro vlastní kreativitu, které budete mít na dosah ruky.
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty - AVG Internet Security - neomezený počet zařízení, na 2 roky ESD a Pinnacle Studio 20 Ultimate + hra Česko
AVG Internet Security - neomezený počet zařízení, na 2 roky ESD - AVG Internet Security 2016 představuje více ochrany, méně starostí. Vysoce výkonná ochrana pro váš dokonalý klid při nakupování, používání bankovnictví nebo sledování videa online. Snadno se instaluje! Chrání Váš počítač před viry! Spywarem! Ransomwarem! Rootkity! Trojskými koni a jiným škodlivým malwarem!
AVG Internet Security
pro neomezený počet zařízení na 2 roky
Ochranu Vás i dětí svěřte profesionálům a užijte si každou hru!
1. zelená odrážka - Vylepšený antivirus a ochrana před spywarem a malwarem. Vylepšený antivirus a ochrana před spywarem a malwarem.
2. zelená odrážka - Cloudové technologie a komunitní ochranné sítě - prostřednictvím automatických aktualizací a sdílení údajů s ostatními uživateli snadněji odhalí další hrozby. Cloudové technologie a komunitní ochranné sítě - prostřednictvím automatických aktualizací a sdílení údajů s ostatními uživateli snadněji odhalí další hrozby.
3. zelená odrážka - Zdokonalený firewall - ochrání před pokusy získat Vaše osobní údaje od adresy domů po přihlašování do internetového bankovnictví. Zdokonalený firewall - ochrání před pokusy získat Vaše osobní údaje od adresy domů po přihlašování do internetového bankovnictví.
4. zelená odrážka - Optimalizován tak, aby minimálně zatížil jakékoliv zařízení - od mobilů přes tablety a notebooky po herní počítače. Optimalizován tak, aby minimálně zatížil jakékoliv zařízení - od mobilů přes tablety a notebooky po herní počítače.
Původní cena - cena před slevou 2 945,- 1 148,- Detail produktu WinOptimizer 15
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty - Pinnacle Studio 20 Ultimate + hra Česko a Corel Draw 2017 upgrade a Corel Draw 2017 bundle
CorelDRAW Graphics Suite 2017
upgrade ze starší verze
Práce s grafikou bude zábavnější než kdy dřív
CorelDraw 2017 Special Edice + CorelDraw 2017 Upgrade
2 programy, 1 balení za výhodnou cenu
Tvořte grafiku, která pobaví děti i dospělé
Nejvýhodnější cena plné verze CorelDRAW 2017 CZ! Nákupem získáváte balení, které obsahuje CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2017 CZ Upgrade. CorelDRAW® Graphics Suite 2017 je nejnovější a nejinovativnější produkt, který byl vyvinut se zaměřením na rychle se vyvíjející technologie a zpětnou vazbu zákazníků. Díky zrychlenému vývoji tak mohou uživatelé naplno využít nejnovější hardware, periferní zařízení a operační systémy k vytvoření a přizpůsobení projektů a dodání profesionálních výsledků v rekordně rychlém čase.
1. zelená odrážka - Novinka - Podpora režimu tabletu - usnadňuje provádění rychlých úprav dotykem nebo pomocí pera. Nová pracovní plocha Dotyk maximalizuje velikost okna pro kreslení a zobrazuje pouze nástroje a příkazy, které používáte nejčastěji, a navíc můžete přibližovat a posouvat jediným gestem.. Novinka - Podpora režimu tabletu - usnadňuje provádění rychlých úprav dotykem nebo pomocí pera.
2. zelená odrážka - Novinka - Import starších pracovních ploch - umožňuje bez problémů importovat pracovní plochy produktů CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT vytvořené ve verzích X6, X7 a X8. Novinka - Import starších pracovních ploch - umožňuje importovat soubory z CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT vytvořené ve verzích X6, X7 a X8.
3. zelená odrážka - Novinka - Výkonná vylepšení pera</strong> - prostřednictvím tlaku, umístění, sklonu a otočení pera je možné ovládat řadu nástrojů a efektů. Novinka - Výkonná vylepšení pera - prostřednictvím tlaku, umístění, sklonu a otočení pera je možné ovládat řadu nástrojů a efektů.
4. zelená odrážka - Novinka - Vlastní tvary uzlů - usnadňuje tvarování křivek a objektů tím, že každému typu uzlu přiřazuje unikátní tvar, takže lze snadno identifikovat vrcholové, hladké a symetrické uzly. Novinka - Vlastní tvary uzlů - usnadňuje tvarování křivek a objektů tím, že každému typu uzlu přiřazuje unikátní tvar, takže lze snadno identifikovat vrcholové, hladké a symetrické uzly.
Původní cena programu 9 499,-
7 599,- Koupit - CorelDRAW Graphics Suite 2017 CZ, upgrade
1. zelená odrážka - Novinka - Výrazné interaktivní jezdce</strong> - díky výraznějším interaktivním jezdcům je práce s výplněmi objektů, průhledností, přechody, vysunutím, vrženými stíny a konturami snadná. Novinka - Výrazné interaktivní jezdce - usnadnění práce s výplněmi objektů, průhledností, přechody, vysunutím, vrženými stíny a konturami.
2. zelená odrážka - Novinka - Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty - Upravujte objekty a efekty efektivněji s využitím vylepšených náhledů, uzlů a úchytů, které se neztratí v podkladových barvách vašeho projektu. Novinka - Vylepšené vektorové náhledy, uzly a úchyty - úprava objektů a efektů tak, že se neztratí v podkladových barvách projektu.
3. zelená odrážka - Novinka - Nástroj LiveSketch - Okamžité vytváření náčrtů a návrhů! LiveSketch je revoluční nový nástroj, který využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky. Novinka - Nástroj LiveSketch - využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky.
4. zelená odrážka - Novinka -Podpora Microsoft Surface Dial - Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 nabízí nativní podporu Microsoft Surface Dial v systému Windows 10. Chcete-li zažít jeden z nejunikátnějších způsobů tvorby a spolupráce s technologií, použijte aplikace CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT obsažené v sadě. Novinka - Podpora Microsoft Surface Dial - unikátní způsob tvorby a spolupráce s technologií, použijte aplikace CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT.
Původní cena před slevou - 18 114,-
12 498,- Koupit CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2017 CZ Upgrade
Víte že..? V dnešní uspěchané době můžete udržet své děti v online bezpečí, přátelským způsobem? Získejte přehled o online aktivitách svých dětí, i když nejsou doma. Dále získáte informace o tom, co si prohlíží a hrají, případně jim rovnou aktivně zablokujte přístup k nevhodnému obsahu. To vše jednoduše z Vašeho mobilu! + Tlačítko Chci kdykoli zjistit, kde se moje děti nacházejí!
Lingea Lexicon 5 velký slovník
+ knižní cestovní průvodce dle vlastního výběru zdarma
Pro všechny, které baví objevovat svět
1. zelená odrážka Možnost instalace pro celou rodinu (až na 3 zařízení)! Možnost instalace pro celou rodinu (až na 3 zařízení)!
2. zelená odrážka 115 000 hesel 115 000 hesel.
3. zelená odrážka 104 000 vazeb, příkladů a frází 104 000 vazeb, příkladů a frází.
4. zelená odrážka -581 000 překladů. 581 000 překladů
Původní cena - cena před slevou 1 890,- 1 499,- Koupit Photo Optimizer 6
 Obrázek Slovníky Lingea Lexicon jsou plnohodnotné překladové slovníky. Kromě překladů obsahují i informace o slovním druhu, nepravidelných tvarech slova, přepis výslovnosti, příklady a ukázková spojení, doplňující poznámky, slovní vazby a fráze. Překlady jsou uspořádány přehledně do významových řad, které jsou řazeny podle slovních druhů a frekvence. Tak srozumitelnou prezentaci významů slova v žádném případě nemůže zastoupit pouhý abecedně setříděný seznam překladů, s jakým se můžete ještě i dnes setkat v některých jiných produktech. Společnost Lingea se specializuje na vytváření jazykových nástrojů a překladových slovníků již od roku 1991.
 Oddělovací linka mezi produkty - Lingea a Miraf
Miraf SongBook 7 - Miraf SongBook si zamilují všichni hudebníci! A to jak úplní začátečníci, tak ostřílení hráči. Tento program totiž funguje jako správce písní, textů, akordů či not a dokonce i MP3 souborů. Mimo dobu, kdy trénujete na Váš oblíbený hudební nástroj, využijete tento software například pro tisk zpěvníků, textů, notových zápisů, akordů a třeba i tabulatur! Vytvářejte s jeho pomocí velice profesionální zpěvníkové knihy. Je perfektní pro kytarysty, baskytaristy, hráče na mandolínu, banjo nebo ukulele.
Miraf SongBook 7
Co takhle uspořádat hudební soutěž pro celou rodinu?
1. zelená odrážka - Nový modul Ladění nástrojů - Kytara, Basa, Housle, Viola, Violoncello, Mandolína, Banjo, Ukulele Speciální ladění kytar Open D, Open G, Drop D a další.. Nový modul "Ladění nástrojů" - Kytara, Basa, Housle, Viola, Violoncello, Mandolína, Banjo, Ukulele Speciální ladění kytar Open D, Open G, Drop D a další.
2. zelená odrážka - Nové efekty pro přehrávání a nahrávání MP3 souborů Nové efekty pro přehrávání a nahrávání MP3 souborů
3. zelená odrážka - Přidáno Tenor Banjo do akordů. Přidáno Tenor Banjo do akordů..
4. zelená odrážka - prezentace nyní také ve formátech jako MKV, MP4 formátu VP9 a soubory s rozlišením až 4K Nový modul MP3 PlayList Player - přehrávání MP3 souborů podle playlistu, tvorba vlastních MP3 playlistů, přehrávání zvukových reklam, znělek, hudebních podkladů nebo vyplnění hudebních přestávek.
Původní cena - cena před slevou 744,- 499,- Detail produktu Miraf SongBook 7
 Oddělovací linka mezi produkty - Miraf a SmartMaps Navigator + SmartMaps Home
SmartMaps Navigator
+ SmartMaps Home zdarma
Abyste se ani při hraní stopované neztratili!
1. zelená odrážka SmartMaps Navigator - mapový a navigační software, pro navigaci v autě, na kole nebo při pěší turistice. SmartMaps je ideální turistická navigace offline do mobilu nebo tabletu. SmartMaps Navigator - mapový a navigační software, pro navigaci v autě, na kole nebo při pěší turistice. SmartMaps je ideální turistická navigace offline do mobilu nebo tabletu.
2. zelená odrážka SmartMaps Navigator - Specializováno na ČR a SR. SmartMaps Navigator - Specializováno na ČR a SR.
3. zelená odrážka SmartMaps Home</strong> - mapový software do PC, notebooků a tabletů pro domácí použití s plánovačem tras. Získejte perfektní rastrové mapy pro PC - bez nutnosti připojení k internetu. SmartMaps Home - mapový software do PC, notebooků a tabletů pro domácí použití s plánovačem tras. Získejte perfektní rastrové mapy pro PC - bez nutnosti připojení k internetu.
4. zelená odrážka - SmartMaps Home - SmartMaps Home</strong> - výborně poslouží mimo jiné pro plánování cyklo i pěších výletů! Disponuje kompletním pokrytím po ČR a SR. Najde cyklistické trasy, turistické stezky KČT a v zimě určitě oceníte i přehled upravovaných lyžařských tras. SmartMaps Home - výborně poslouží mimo jiné pro plánování cyklo i pěších výletů! Disponuje kompletním pokrytím po ČR a SR. Najde cyklistické trasy, turistické stezky KČT a v zimě určitě oceníte i přehled upravovaných lyžařských tras.
Původní cena - cena před slevou 1 977,- 989,- Koupit SmartMaps Navigator + SmartMaps Home
 Obrázek SmartMaps Navigator + SmartMaps Home
Víte že..? Den dětí se slaví po celém světě v různý den? Spojené národy slaví Den dětí 20. listopadu, tedy v den, kdy v roce 1959 schválily Deklaraci práv dítěte a o 30 let později Konvenci o právech dítěte. Egyptské a thajské děti svůj svátek slaví v lednu, malí Mexičané a Turci v dubnu a například Japonsko udělalo z Dne dětí svátek, který slaví vždy 5. května + Tlačítko – Ukaž další články
Ashampoo Slideshow Studio HD 4 Vám umožní přetvořit Vaše fotografie na neobyčejnou prezentaci. Vybrat si můžete z nejrůznějších tematických šablon nebo si navrhnete vlastní, dokonce můžete nahrát své vlastní vyprávění, přidat texty, zvukové efekty a hudbu na pozadí! To vše je možné následně vypálit na disk a to v HD kvalitě! Vaše prezentace můžete vypálit na DVD a Blu-ray.
Ashampoo Slideshow Studio HD 4
Vytvářejte neobyčejně hravé fotografické prezentace!
1. zelená odrážka - Nově - podpora formátu pro iPad, mobilní telefony a herní konzole. Nově - podpora formátu pro iPad, mobilní telefony a herní konzole.
2. zelená odrážka - NOVĚ 	Možnost nahrát své vlastní vyprávění, přidat texty, zvukové efekty a hudbu na pozadí! Možnost nahrát své vlastní vyprávění, přidat texty, zvukové efekty a hudbu na pozadí!.
3. zelená odrážka - Řada nových šablon, přechodových a zvukových efektů. Řada nových šablon, přechodových a zvukových efektů.
4. zelená odrážka - Prezentace nyní také ve formátech jako MKV, MP4 formátu VP9 a soubory s rozlišením až 4K.. Prezentace nyní také ve formátech jako MKV či MP4 i formátu VP9 a soubory s rozlišením až 4K.
Původní cena - cena před slevou 1 030,- 649,- Detail produktu Ashampoo Slideshow Studio HD 4
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty - AVG Internet Security - neomezený počet zařízení, na 2 roky ESD a Pinnacle Studio 20 Ultimate + hra Česko
Assassins Creed 2
+ Liberation + Black Flag
Historie je teď Vaším hřištěm, tak si hrajte!
Euro Truck Simulator
+ Cold Paint Jobs Pack
Pohrajte si s volantem od náklaďáku!
Hra Euro Truck Simulator je do detailu propracovaná, musíte dávat pozor jako v reálném světě. Pozor na křehké zboží a dodržování jízdního plánu! Pokud budete mít dostatek zkušeností a peníze na účtu, můžete si vybírat, po čem jen zatoužíte! V nabídce je toho hodně, např.: značkové kamiony od skutečných výrobců. Projezdit můžete více než 60 měst po celé Evropě - v reálném prostředí. Assassin’s Creed 2 je epický příběh rodiny, pomsty a konspirace zasazený do původní, ale brutální doby italské renesance. Ezio se přátelí s Leonardem da Vinci, je najímán nejmocnějšími florentskými rodinami a podniky a pohybuje se kanály Benátek, kde se učí jak se stát mistrem zabijákem. Assassin’s Creed 2 zachovává klasický gameplay, který dosáhl celosvětového úspěchu a zároveň předkládá nové zážitky, které i zkušené hráče překvapí a postaví před výzvu. Assassin’s Creed 2 je hra, která se stala nejrychleji prodávánou v historii videoher. Netrpělivě očekáváný titul nám nabízí nového hrdinu, Ezio Auditore da Firenze, mladého italského šlechtice, a novou dobu – italskou renesanci.
1. zelená odrážka - Assassins Creed 2 - Prožijte příběh assassina Ezio Auditore da Firenze! Je ohromný, rozsáhlý, spletitý a poutavý! Potkáte i Leonarda da Vinci či Rodriga Borgiu. Assassins Creed 2 - prožijte příběh assassina Ezio Auditore da Firenze! Je ohromný, rozsáhlý, spletitý a poutavý! Potkáte i Leonarda da Vinci či Rodriga Borgiu.
2. zelená odrážka - Novinka - Assassins Creed Liberation - je čas změnit dějiny! Píše se rok 1765 a španělé se chystají ovládnout Louisianu i New Orleans. Pomůžete mladá assassinka Aveline tomu všemu zabránit? Assassins Creed Liberation - je čas změnit dějiny! Píše se rok 1765 a španělé se chystají ovládnout Louisianu i New Orleans. Pomůžete mladá assassinka Aveline tomu všemu zabránit?
3. zelená odrážka - Assassins Creed Black Flag - pirát Edward Kenway se zapojuje do prastaré války mezi Assassiny a Templáři! Do války, která může zničit všechno, co piráti vybudovali. Assassins Creed Black Flag - pirát Edward Kenway se zapojuje do prastaré války mezi Assassiny a Templáři! Do války, která může zničit všechno, co piráti vybudovali.
4. zelená odrážka - Série světově oblíbencých her, které prostě musíte mít! Série světově oblíbencých her, které prostě musíte mít!
Původní cena programu 1108,-
499,- Koupit - Assassins Creed 2 + Liberation + Black Flag
1. zelená odrážka - Euro Truck Simulator 2 - velká mapa Evropy. Euro Truck Simulator 2 - velká mapa Evropy a propracovaný vizuální tuning s bohatou zásobou doplňků (světla, klaksony, majáky atd..).
2. zelená odrážka - Euro Truck Simulator 2 - tahače (6x4, 6x2) + nové modely návěsů vytvářené podle reálných předloh. Euro Truck Simulator 2 - tahače (6x4, 6x2) + nové modely návěsů vytvářené podle reálných předloh.
3. zelená odrážka - Novinka - Nástroj LiveSketch - Okamžité vytváření náčrtů a návrhů! LiveSketch je revoluční nový nástroj, který využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky. Cold Paint Jobs Pack - Balíček přidávající 6 tematických nátěrů pro všechny tahače v ETS 2.
4. zelená odrážka - Novinka -Podpora Microsoft Surface Dial - Sada CorelDRAW Graphics Suite 2017 nabízí nativní podporu Microsoft Surface Dial v systému Windows 10. Chcete-li zažít jeden z nejunikátnějších způsobů tvorby a spolupráce s technologií, použijte aplikace CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT obsažené v sadě. Cold Paint Jobs Pack - Motivem se staly tuhé mrazy. DLC samozřejmě není zamknuté pouze na zimní období, takže nátěry můžete klidně používat po celý rok. využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky.
Původní cena před slevou - 352,-
299,- Koupit CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2017 CZ Upgrade
oddělovací linka mezi jednotlivými produkty -Euro Truck Simulator 2 + Cold Paint Jobs Pack a Assassins Creed 2 + Liberation + Black Flag
Call of Duty: Ghosts
Přidejte se do speciální vojenské jednoty Duchů!
Tom Clancy's the Division
New York v troskách Vás pohltí na desítky hodin!
Jedna z nejprodávanějších herních sérií, válečná střelnice Call of Duty, přináší s novým dílem Ghosts nejenom o generaci lepší grafiku, ale i nový příběh a svět, v němž se odehrává. Oproti předchůdcům je celková atmosféra úrovní výrazně ponurejší a zdůrazňuje situace fiktivního scénáře. Nepřítelem číslo jedna je takzvaná Federace pocházející z Latinské Ameriky, která chce dobýt Spojené státy americké. Dodejme, že se nacházíme v době, kdy ropné rezervy států OPEC v podstatě neexistují a Latinská Amerika je novou světovou velmocí. Záchrana posledních zbytků civilizace v kulisách zdevastovaného New Yorku hráče polarizuje. Za zdánlivou střílečkou je totiž hutná hra na hrdiny, jejímž motorem je honba za lepší výbavou. A pokud si vás hra zaháčkuje, připravte se, že v ní strávíte desítky hodin.
1. zelená odrážka - Svou online postavu můžete vypiplat do toho nejmenšího detailu a do rukou jí svěřit, co se Vám jen zlíbí. Svou online postavu můžete vypiplat do toho nejmenšího detailu a do rukou jí svěřit, co se Vám jen zlíbí.
2. zelená odrážka - Velte skvěle vycvičené jednotce profesionálů a speciálně trénovanému bojovému psu Rileymu. Velte skvěle vycvičené jednotce profesionálů a speciálně trénovanému bojovému psu Rileymu.
3. zelená odrážka - Návykový multiplayer nabízí svižnou online akci. Návykový multiplayer nabízí svižnou online akci.
4. zelená odrážka - Nakupujte zbraně, plňte úkoly a to všechno v kooperaci až pro 4 hráče. Nakupujte zbraně, plňte úkoly a to všechno v kooperaci až pro 4 hráče.
Původní cena programu 363,-
327,- Koupit - Call of Duty: Ghosts
1. zelená odrážka - Novinka - Dobře navržené příběhové mise. Dobře navržené příběhové mise.
2. zelená odrážka - České titulky na PC i na konzolích. České titulky na PC i na konzolích.
3. zelená odrážka - Novinka - Nástroj LiveSketch - Okamžité vytváření náčrtů a návrhů! LiveSketch je revoluční nový nástroj, který využívá nejnovější poznatky z oblasti umělé inteligence a strojového učení. Na zařízeních s dotykovým ovládáním převádí volné náčrty na precizní vektorové křivky. Otevřený svět, který je však rozparcelovaný na mnoho oblastí podle dosažené úrovně. Příběh posouvají dál až jednotlivé mise.
4. zelená odrážka - Kromě primární, sekundární a záložní zbraně lze agenta obléci vestou, maskou na obličej, nákoleníky, batohem, rukavicemi a pouzdrem na zbraň. Postavu vybavíte primární, sekundární a záložní zbraní, vestou, maskou na obličej, nákoleníky, batohem, rukavicemi a pouzdrem na zbraň.
Původní cena před slevou - 755,-
679,- Koupit CorelDraw 2017 Special Edice CZ + CorelDraw 2017 CZ Upgrade
 Oddělovací linka mezi produkty - Zaklínač 3: Divoký hon (PC) DIGITAL 6 a 3D Chess Unlimited
Zaklínač 3: Divoký hon
Starý známý lovec monster - Geralt z Rivie - se vrací!
3D Chess Unlimited
Chcete si připadat jako G. Kasparov?
Chcete si připadat jako středověcí králové nebo jako G. Kasparov, tak si zahrajte 3D Chess Unlimited. Jak už název napovídá jedná se o klasickou hru šachy . Této hře se lidé věnují již celá staletí, ale až v naší digitální éře si je můžete zahrát ve 3D. Už nepotřebujete žádné dřevěné ani kovové figurky, stačí jen vaše PC. Opět se vrací starý známý lovec monster - Geralt z Rivie. Nyní však stojí před svým doposud nejtěžším úkolem. V obrovském a drsném světe, zmítaném válkou, musí najít Dítě Proroctví. Na své cestě navštíví mnoho rozličných měst, nebezpečných pirátských ostrovů, zrádných horských stezek, polozapomenutých jeskyní a dalších míst, o kterých není radno se zmiňovat.
1. zelená odrážka - Obrovský svět je stvořen pro nekonečné objevování a stovky dobrodružství. Obrovský svět je stvořen pro nekonečné objevování a stovky dobrodružství.
2. zelená odrážka - Objevujte zapomenuté ruiny, jeskyně a vraky. Ve městech obchodujte s kupci a trpasličími kováři. Objevujte zapomenuté ruiny, jeskyně a vraky. Ve městech obchodujte s kupci a trpasličími kováři.
3. zelená odrážka - Uzavírejte dohody se zrádnými generály, záludnými čarodějnicemi a zkorumpovanými královskými majestáty. Uzavírejte dohody se zrádnými generály, záludnými čarodějnicemi a zkorumpovanými královskými majestáty.
4. zelená odrážka - Vystopujte Dítě Proroctví, které je klíčem k záchraně či zničení tohoto světa. Vystopujte "Dítě Proroctví", které je klíčem k záchraně či zničení tohoto světa.
Původní cena programu 848,-
764,- Koupit - Zaklínač 3 Divoký hon
1. zelená odrážka - Grafická úroveň je vynikající a hudba jemná až jazzová. Grafická úroveň je vynikající a hudba jemná až jazzová.
2. zelená odrážka - Obsahuje mod pro dva hráče na jednom počítači nebo přes síť a monitoruje každý pohyb na šachovnici. Obsahuje mód pro dva hráče na jednom počítači nebo přes síť a monitoruje každý pohyb na šachovnici.
3. zelená odrážka - Staňte se vůdci svých armád figurek a získejte si slávu na 64 polích šachovnice. Staňte se vůdci svých armád figurek a získejte si slávu na 64 polích šachovnice.
4. zelená odrážka - Ideální k nastudování hry nebo k zlepšení individuálních výkonů. Ideální k nastudování hry nebo k zlepšení individuálních výkonů.
Původní cena před slevou - 409,-
369,- Koupit 3D Chess Unlimited
Víte že…? Jsme v Týmu SW.cz dali dohromady 4 tipy, jak oslavit Den dětí?  My budeme slavit takto: + Tlačítko – Ukaž všechny rady
Shop roku 2016
telefon Zeptejte se nás:
481 001 000
Každý pracovní den 8:00 - 17:00
napište nám e-mail na info@sw.cz info@sw.cz
Bezpečná platbaDárky k nákupuZáruka spokojenostiFacebook