Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Burning Studio 12

Ashampoo Burning Studio 12 je oceňovaná vypalovací aplikace pro vypalování, zálohování a zpracování všech Vašich dokumentů, fotografií, videí a hudby. Jediný vypalovací software, který budete vždy potřebovat!

Ashampoo Burning Studio 12 je rychlejší, výkonnější a uživatelsky přívětivější než kdy jindy a opět v češtině!

Popusťte uzdu své tvořivosti s Ashampoo Burning Studio 12 – vypalujte soubory, zálohujte důležitá data nebo pomocí rozsáhlých multimediálních možností vytvářejte video nebo slideshow disky.

Klíčové vlastnosti Ashampoo Burning Studio 12

 • Univerzální vypalovačka disků: Zálohujte nebo vypalujte své soubory na Blu-Ray, DVD nebo CD
 • Profesionální tvorba DVD: vytvářejte slideshow a video disky
 • Vytvářejte hudební CD a MP3/WMA disky
 • Navrhujte brožurky a obaly
 • Vytvářejte a prohlížejte diskové obrazy

Ashampoo Burning Studio 12 je:

 • jednoduché na použití!
  Objevte vypalovací software s jasně strukturovaným uživatelským rozhraním a intuitivním ovládáním. Nemusíte být profesionál pro používání Ashampoo Burning Studio 12.
 • plně integrované!
  Ashampoo Burning Studio 12 představuje kompletní balík, který poskytuje „vše pod jednou střechou“.  Například vypalování - Ashampoo Burning Studio 12 kombinuje vlastnosti CD vypalovačky, DVD vypalovačky a Blu-ray vypalovačky do jediného uživatelského rozhraní.
 • šité na míru Vašim potřebám!
  Intuice potkává technologii. Po 12 letech vývoje a nepřetržité zpětné vazby je Ashampoo Burning Studio 12 vypalovací aplikací, která jednoduše funguje tak, jak byste očekávali.

Novinky v Ashampoo Burning Studio 12

 • Méně je více – kratší doba spouštění, zjednodušené uživatelské rozhraní - Ashampoo Burning Studio 12 vyžaduje méně času na spuštění a spouští moduly téměř okamžitě. Pro další zvýšení produktivity bylo uživatelské rozhraní "zrekonstruováno" pro zlepšení srozumitelnosti a čitelnosti.
 • Více kompatibilní – větší je lepší - Vypalovací software vloží vice dat na jeden disk. Vlastnosti produktu Ashampoo Burning Studio 12 plně podporují BDXL disky (100 a 128 GB).
  Potřebujete vypálit opravdu velké množství dat?  Použijte novou vlastnost “disk-spanning” (přemostění disku) pro prakticky neomezené skladovací kapacity a ukládání dat napříč libovolným počtem disků.
 • Více přizpůsobení – odvažte se - Ashampoo Burning Studio 12 přenáší profesionální tvorbu disků do dalšího levelu. Vytvářejte svá vlastní témata a šablony menu a přidejte tak vice individuality Vašim projektům.

Další vylepšení:

 • Video Authoring – normalizace audio stop
 • Slideshow Editor – uspořádejte témata do kategorií, přidávejte prázdné snímky s jednotnou barvou nebo barevnými přechody, použjte Ken-Burns efekty, vkládejte kredity
 • Audio CD – ripujte na FLAC a OGG, vypalujte z CUE listů (MP3, FLAC, WAV), použijte efekty ekvalizéru na jednotlivé skladby (např. Loudness)

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows® XP, Windows Vista®, Windows®7, Windows® 8 (nutná admin práva)
CPU: 1200 MHz (nebo vyšší) x86/X64 CPU, 3000 MHz doporučováno pro vypalování video a Slideshow disků
RAM: 1024 MB (2 GB pro Blu-ray video),
Prostor na pevném disku: 350 MB, další prostor pro obrazy a dočasné soubory (doporučováno 5 GB, 50-100 GB pro Blu-ray video).
Software:
Windows Media Player 9 nebo vyšší
DirectX 9.0c požadovaný pro GPU akceleraci.
Požadováno pro použití LightScribe: LightScribe System Software 1.17.90.1 a Microsoft .NET Framework 4.0

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Burning Studio
Nová licence:

799 Kč Ashampoo Burning Studio 16

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

388 Kč Ashampoo Burning Studio 16 Upgrade