Produkt Počet kusů Cena s DPH

Ashampoo Burning Studio 12

Ashampoo Burning Studio 12 je oceňovaná vypalovací aplikace pro vypalování, zálohování a zpracování všech Vašich dokumentů, fotografií, videí a hudby. Jediný vypalovací software, který budete vždy potřebovat!

Ashampoo Burning Studio 12 je rychlejší, výkonnější a uživatelsky přívětivější než kdy jindy a opět v češtině!

Popusťte uzdu své tvořivosti s Ashampoo Burning Studio 12 – vypalujte soubory, zálohujte důležitá data nebo pomocí rozsáhlých multimediálních možností vytvářejte video nebo slideshow disky.

Klíčové vlastnosti Ashampoo Burning Studio 12

 • Univerzální vypalovačka disků: Zálohujte nebo vypalujte své soubory na Blu-Ray, DVD nebo CD
 • Profesionální tvorba DVD: vytvářejte slideshow a video disky
 • Vytvářejte hudební CD a MP3/WMA disky
 • Navrhujte brožurky a obaly
 • Vytvářejte a prohlížejte diskové obrazy

Ashampoo Burning Studio 12 je:

 • jednoduché na použití!
  Objevte vypalovací software s jasně strukturovaným uživatelským rozhraním a intuitivním ovládáním. Nemusíte být profesionál pro používání Ashampoo Burning Studio 12.
 • plně integrované!
  Ashampoo Burning Studio 12 představuje kompletní balík, který poskytuje „vše pod jednou střechou“.  Například vypalování - Ashampoo Burning Studio 12 kombinuje vlastnosti CD vypalovačky, DVD vypalovačky a Blu-ray vypalovačky do jediného uživatelského rozhraní.
 • šité na míru Vašim potřebám!
  Intuice potkává technologii. Po 12 letech vývoje a nepřetržité zpětné vazby je Ashampoo Burning Studio 12 vypalovací aplikací, která jednoduše funguje tak, jak byste očekávali.

Novinky v Ashampoo Burning Studio 12

 • Méně je více – kratší doba spouštění, zjednodušené uživatelské rozhraní - Ashampoo Burning Studio 12 vyžaduje méně času na spuštění a spouští moduly téměř okamžitě. Pro další zvýšení produktivity bylo uživatelské rozhraní "zrekonstruováno" pro zlepšení srozumitelnosti a čitelnosti.
 • Více kompatibilní – větší je lepší - Vypalovací software vloží vice dat na jeden disk. Vlastnosti produktu Ashampoo Burning Studio 12 plně podporují BDXL disky (100 a 128 GB).
  Potřebujete vypálit opravdu velké množství dat?  Použijte novou vlastnost “disk-spanning” (přemostění disku) pro prakticky neomezené skladovací kapacity a ukládání dat napříč libovolným počtem disků.
 • Více přizpůsobení – odvažte se - Ashampoo Burning Studio 12 přenáší profesionální tvorbu disků do dalšího levelu. Vytvářejte svá vlastní témata a šablony menu a přidejte tak vice individuality Vašim projektům.

Další vylepšení:

 • Video Authoring – normalizace audio stop
 • Slideshow Editor – uspořádejte témata do kategorií, přidávejte prázdné snímky s jednotnou barvou nebo barevnými přechody, použjte Ken-Burns efekty, vkládejte kredity
 • Audio CD – ripujte na FLAC a OGG, vypalujte z CUE listů (MP3, FLAC, WAV), použijte efekty ekvalizéru na jednotlivé skladby (např. Loudness)

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows® XP, Windows Vista®, Windows®7, Windows® 8 (nutná admin práva)
CPU: 1200 MHz (nebo vyšší) x86/X64 CPU, 3000 MHz doporučováno pro vypalování video a Slideshow disků
RAM: 1024 MB (2 GB pro Blu-ray video),
Prostor na pevném disku: 350 MB, další prostor pro obrazy a dočasné soubory (doporučováno 5 GB, 50-100 GB pro Blu-ray video).
Software:
Windows Media Player 9 nebo vyšší
DirectX 9.0c požadovaný pro GPU akceleraci.
Požadováno pro použití LightScribe: LightScribe System Software 1.17.90.1 a Microsoft .NET Framework 4.0

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

Ashampoo Burning Studio
Nová licence:

348 Kč Ashampoo Burning Studio 19

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

299 Kč Ashampoo Burning Studio 19 UpgradeZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku