Produkt Počet kusů Cena s DPH

PC Translator V2012 (GB)

PC Translator je nejrozšířenější program pro podporu překladu do češtiny a z češtiny do cizího jazyka. Obsahuje vše, co je potřeba pro překlad textů a překlad webových stránek - velký anglický slovník (i německý, ruský ad.), překladač textů a překladač stránek.

Při překládání s PC Translatorem nemusíte být nutně připojeni k internetu. Výhodou je i to, že vidíte nejen automatický překlad, ale i další možné varianty překladu, máte přímé propojení překladu se slovníkem a můžete překlad průběžně upravovat.

Nová verze PC Translator 2012:

  • Obsahuje rozšířené slovníkové databáze, hlavně u anglické a německé verze.
  • Slovní zásoba byla rozšířena zejména o odborné významy a o nové slovní vazby.
  • Bylo doplněno české ozvučení do slovníku a překladače - využijí nejen cizinci, ale i uživatelé, kteří budou vkládat neznámá slovíčka z PC Translatoru do výuky.
  • ZDARMA k licenci získáte i stejnou jazykovou verzi programu Language Teacher! A to při nákupu plné i upgrade verze.
  • Základní licenci (dříve jednouživatelskou) lze navíc nyní využívat až na dvou počítačích.
  • Nová verze byla optimalizována i pro Windows 7 a pro nové verze internetových prohlížečů Internet Explorer a Firefox.
  • Na počítačích s vícejádrovými procesory umí tato verze využívat více jader a tak je překlad webových stránek podstatně rychlejší.

Překladač textů pracuje i s DOC soubory vytvořenými v editoru MS Word a umožňuje načítání textu z PDF souboru a ukládání překladu do souboru PDF. Pro profesionální použití je zde i možnost práce s překladovou pamětí a její export a import (v TMX a TXT). Překladová paměť slouží pro ukládání již přeložených vět a jejich opětovné využití při dalších podobných překladech.

Vlastnosti programu:

Překladový slovník
Největší je anglický slovník a německý slovník. Slovníky jsou maximálně přehledné, srozumitelné a snadno použitelné. Svým rozsahem patří k největším dostupným slovníkům. Kromě všeobecné slovní zásoby obsahují také odborný slovník a frazeologii, která se v jiných slovnících nevyskytuje, a přitom velmi usnadňuje překlad textu. Slovník lze prakticky neomezeně doplňovat. Doplněnou slovní zásobu pak využívá i překladač.

Pozn.: Slovníky ze starších verzí programu PC Translator jsou použity i u většiny online slovníků na českém internetu. Tyto online slovníky však neobsahují odborné a dlouhé výrazy a překladovou frazeologii.

Překladač textů
Překladač textů překládá textové soubory, ručně napsaný text nebo text vložený schránkou. Text, který do překladače napíšete nebo vložíte schránkou (např. z libovolného textového editoru, prohlížeče internetových webových stránek nebo programu pro správu e-mailů), může být překládán zcela automaticky nebo po větách s možností výběru náhradních významů ve středním okně. Do dolního okna se překlad automaticky ukládá. Výsledný překlad může být přímo vytištěn nebo dále zpracován v libovolném jiném editoru.

Kromě plně automatického překladu umožňuje PC Translator i interaktivní překlad. Přímo zobrazuje i další možnosti překladu a umožňuje do překladu aktivně vstupovat. Například pouhým kliknutím myší ve středním okně můžete vybírat další významy, nejlépe odpovídající dané situaci nebo charakteru textu, pomocí myši upravit slovosled apod.

Překladač webových stránek
Překladač internetových stránek provádí rychlý automatický překlad webových stránek. Přeloženou stránku zobrazí v češtině při plném zachování jejího grafického vzhledu. Při běžné práci s internetem, v okamžiku, kdy se rozhodnete v prohlížeči zobrazenou stránku přeložit, jen kliknete na klávesu "Přeložit". V okně vašeho internetového prohlížeče se pak otevřená stránka zobrazí přeložená.

Program pracuje s prohlížeči Internet Explorer, Firefox, Mozilla a SeaMonkey. Překladač www stránek obsahuje navíc i praktickou funkci "Přeložit označený text". Nemusíte tak vždy překládat celou stránku, ale jen to, co na stránce označíte myší. Okno s přeloženým textem lze přepínat do režimu, ve kterém se zobrazuje buď překlad nebo rozklad věty.

Překladač pro MS Word, Outlook a Thunderbird
PC Translator doplní překladové ikony také do textového editoru MS Word a do e-mailových klientů MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird. Pomocí těchto nástrojů lze překládat označené bloky textu a otvírat slovník přímo v těchto aplikacích. V okně s překladem se zobrazuje buď přímo překlad nebo rozklad textu. V rozkladu lze také vybrat jiný z nabízených významů. V editoru MS Word lze nahradit označený blok textu překladem přímo, kliknutím myší.

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

PC Translator
Nová licence:

1 886 Kč PC Translator V16 (GB)

1 886 Kč PC Translator V16 (D)

1 402 Kč PC Translator V16 (F)

1 491 Kč PC Translator V16 (I)

1 491 Kč PC Translator V16 (SP)

1 696 Kč PC Translator V16 (R)

2 856 Kč PC Translator V16 (GB+D)

4 063 Kč PC Translator V16 (GB+D+F+SP+I+R) + SL

Upgrade/Prodloužení/Obnova licence:

918 Kč PC Translator V16 (GB), Upgrade

918 Kč PC Translator V16 (D), Upgrade

667 Kč PC Translator V16 (F), Upgrade

667 Kč PC Translator V16 (I), Upgrade

750 Kč PC Translator V16 (SP), Upgrade

816 Kč PC Translator V16 (R), Upgrade

1 500 Kč PC Translator V16 (GB+D), Upgrade z libovolného PC Translatoru

2 360 Kč PC Translator V16 (GB+D+F+SP+I+R) + SL, Upgrade z libovolného PC Translatoru



Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku