Produkt Počet kusů Cena s DPH

WebSite X5 Evolution 10

WebSite X5 – tvořte webové stránky jednoduše a zábavně! WebSite X5 obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření poutavé, kompletní a profesionální webové stránky. A je to neuvěřitelně snadné!

Tvořte osobní nebo obchodní webové stránky, prodávejte produkty na svém e-shopu nebo si založte blog a sdílejte se světem své myšlenky a nápady. Vytvářejte stránky jednoduše pomocí zabudovaného Drag & Drop builderu, včetně šablon a objektů. Není zapotřebí umět programovat nebo najímat experta na tvorbu stránek. Díky WebSite X5 vše zvládnete sami a rychle!

Podívejte se na porovnání jednotlivých verzí WebSite X5 


WebSite X5 Evolution 10 je ideální program pro tvorbu webových stránek, které jste si vždy přáli mít. Poskytuje vše, co potřebujete pro vytvoření úžasných profesionálních webových stránek, které bude chtít každý navštívit. Budete překvapeni, jak jednoduše se používá!

Bonus: Webhosting, e-mail a 5GB webového prostoru ZDARMA na 1 rok!

Produkt má českou lokalizaci!
Umožňuje instalaci na 2 PC!


WebSite X5 Evolution
Vám pomůže vytvořit také webové stránky kompatibilní s prohlížeči na tabletech a mobilních zařízeních. Můžete shlédnout interaktivní videoukázku od výrobce Incomedia.

Porovnání funkci v jednotlivých verzích WebSite X5

Website v 5 krocích
Tajemství programu WebSite X5 je takové, že nepotřebujete žádné programátorské znalosti – vše co potřebujete je myš! Můžete tvořit a přidávat všechny stránky, které chcete, přidávat jakýkoliv obsah a využívat všech pokročilých vlastností, které potřebujete: pracujte s intuitivním, plně vizualizovaným rozhraním a vytvoření produktových listů, blogů, kontaktních formulářů, foto galerií a jakéhokoliv dalšího obsahu Vám potrvá jen několik málo „kliknutí“. Soustřeďte se pouze na výsledky – WebSite X5 se postará o všechny technické aspekty, garantuje webové stránky, které jsou optimalizované pro vyhledávače, jsou plně kompatibilní s hlavními prohlížeči a mohou být bez problémů prohlížené na tabletech a smartphonech.

1. Vyberte si šablonu – mějte atraktivní, zajímavé a originální webové stránky
2. Navrhněte své webové stránky – užijte si intuitivní navigaci pro prvotřídní zážitek
3. Vytvořte stránky – obsahově bohaté webové stránky, které zaujmou a osloví návštěvníky
4. Přidejte pokročilé vlastnosti – vytvořte profesionální webové stránky, které informují, baví a prodávají
5. Publikujte své webové stránky – online v reálném čase díky vestavěnému FTP nástroji

Nové vlastnosti WebSite X5 EVOLUTION 10
S novou verzí 10 dosáhl WebSite X5 vyšší úrovně zralosti díky vylepšení existujících vlastností a přidání nových nástrojů. Nové vlastnosti a změny jsou výsledkem důkladné výzkumné a vývojové práce a ovlivňují všechny aspekty programu:

Generování kódu
WebSite X5 Evolution 10 pokračuje ve stejné linii jako předchozí verze 9 a kompatibilitou s podporou nabízených prohlížečů generuje HTML5 + CSS 2.1/3 kód a integruje knihovnu JavaScript Jquery library, aby ještě lépe využíval potenciálu těchto programovacích jazyků. Všechny soubory jsou kódované v UTF8 pro plnou podporu všech jazyků.

Mobilní kompatibilita
Jelikož program používá HTML5, webové stránky garantují nejen kompatibilitu mezi prohlížeči, ale také správné zobrazení a navigaci na mobilních zařízeních, jako jsou tablety a smartphony. Je třeba zdůraznit, že:

  • technologie Replacing Flash™ s HTML5 zajišťuje správnou navigaci na zařízeních s operačním systémem iOS (iPhone® a iPad®).
  • všechny šablony, výchozí i vlastní, byly navržené tak, aby se zobrazovali správně na mobilních zařízeních.
  • všechny webové stránky podporují dotykovou technologii Touch, což znamená, že uživatelé mohou prohlížet nebo zvětšovat obrázky v galerii jako v jiných aplikacích na dotykových zařízeních.

Správa projektu
S cílem optimalizovat a zrychlit import/export operace, byl zaveden nový systém projektového řízení. Všechny soubory použité pro tvorbu webových stránek jsou kopírovány do knihovny a veškerá práce se provádí na těchto kopiích, což zjednodušuje zálohování a řízení zdrojů. Originální soubory mohou být přesunuté nebo odstraněné, aniž by byla ohrožena integrita projektu.

Grafické rozhraní
Uživatelské rozhraní bylo dále vylepšeno s pomocí nových vizuálních kontrolek pro výběr souborů a nastavení. Bylo přidáno mnoho nových grafických knihoven a byl zvětšen výběr designu tlačítek a ikon. To vše práci usnadňuje a činí jí tak rychlejší.

Lokální náhled
S pomocí vestavěného webového serveru je simulace projektu v náhledech výrazně zlepšena. Vestavěný prohlížeč nyní používá nástroj Chromium, namísto Internet Exploreru, takže nabízí plnou podporu pro vlastnosti a efekty vyplívající z použití HTML5.

Šablony
Sekce šablon byla značně proměněna. Výchozí galerie šablon nyní obsahuje 1 500 unikátních šablon, eliminují se varianty stylu. Prohledávání šablon je tak nyní mnohem snazší. Všechny výchozí šablony mohou být upraveny pomocí vestavěného editoru, a mohou být také použité jako základ pro vytvoření vlastních nových šablon. Šablony lze snadno použít v různých projektech a sdílet s dalšími uživateli, jednoduše jejich importem/exportem.

Mapa stránek
Vylepšením v mapě webových stránek je nyní myšlena domovská stránka a speciální stránky jsou chápány jako všechny ostatní stránky v projektu. Okno vlastností stránky má přidané nové možnosti, takže je kompletně změněn vzhled grafických prvků a použití vlastního kódu.

Tvorba stránek
Mřížka rozvržení stránky je více flexibilní a je zde nyní více možností pro vzhled buněk - tato vylepšení mají za následek větší přesnost a možnost dosažení komplexnějšího a sofistikovanějšího rozvržení. Nyní je také možné ukotvit každý objekt v mřížce, čímž je umožněno odkazovat na specifický obsah na stránce.

Nové multimediální objekty
Tři nové objekty – Sociální síť, Guestbook (Kniha návštěv) a Mapa – byly přidány do seznamu objektů umožňujících tvorbu stránky. Objekt sociální síť může být použit pro přidání tlačítek a boxů pro sociální aplikace ke sdílení na hlavních sociálních sítí jako je Facebook, Twitter a Google+. Objekt kniha návštěv přináší možnost umístit na stránky knihu návštěv, kde mohou návštěvníci psát komentáře a/nebo hlasovat. Objekt mapa používá Google™ Maps pro integraci užitečných interaktivních map na stránky. Obecně mají všechny multimediální objekty důležité nové vlastnosti, jako jsou vylepšení efektů při přechodu myši pro obrázkové objekty, plné použití HTML5 pro objekty galerie a video a podporu pro nové formáty video objektů.

Pokročilé vlastnosti
Všechny sekce v pokročilém nastavení byly upraveny: nové vzory pro styly, nová nastavení pro správu komentářů a zobrazení částí blogů, nová sekce pro integraci webové stránky s databází atd. Nákupní košík je nyní ještě silnější se zajímavými novými doplňky v katalogu produktů a řízení objednávky.

Systémové požadavky:
Operační systém: Windows™ XP, Vista, 7, 8
RAM: 1 GB
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768
Ostatní: internetové připojení a e-mailový účet pro aktivaci produktu
Požadavky na publikaci: Windows, Linux, Unix Server a PHP 4.x, 5.x (pouze pro některé pokročilé funkce)

Doména a e-mail!
Webová stránka té nejvyšší kvality potřebuje svou vlastní doménu, která bude adresou, jež všichni najdou. Výrobce WebSite X5 to ví a proto zahrnuje k produktu Webhosting Pack, který nabízí:

  • zdarma webhosting na 12 měsíců
  • Vaši vlastní doménu
  • 5GB webového prostoru
  • Cloud Drive pro synchronizaci online zařízení
  • Neomezeně e-mailů
  • Podporu PHP5 a MySQL databázi

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

WebSite X5
Nová licence:

1 889 Kč WebSite X5 Evolution

5 399 Kč WebSite X5 Professional

549 Kč WebSite X5 Start 14Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku