Produkt Počet kusů Cena s DPH

WebSite X5 Evolution 13

Typ licence: Nová licence
Počet licencovaných zařízení: 2 PC (není povoleno používat současně)
Lokalizace: čeština
Dodání: elektronicky (e-mail)
Koncový uživatel: domácnosti, malé firmy/školy, instituce

WebSite X5 – tvořte webové stránky jednoduše a zábavně! WebSite X5 obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření poutavé, kompletní a profesionální webové stránky. A je to neuvěřitelně snadné!

Tvořte osobní nebo obchodní webové stránky, prodávejte produkty na svém e-shopu nebo si založte blog a sdílejte se světem své myšlenky a nápady. Vytvářejte stránky jednoduše pomocí zabudovaného Drag & Drop builderu, včetně šablon a objektů. Není zapotřebí umět programovat nebo najímat experta na tvorbu stránek. Díky WebSite X5 vše zvládnete sami a rychle!

Podívejte se na porovnání jednotlivých verzí WebSite X5 


WebSite X5 Evolution 13 je ideální software pro přeměnu Vašich návrhů webových stránek do reality. Obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření poutavé, kompletní a profesionální webové stránky. A je to neuvěřitelně snadné! S WebSite X5 Evolution 13 nejsou zapotřebí žádné znalosti programování! Zkrátka - vše zvládnete jendoduchým klikáním myší!
 

Vlastní webové stránky v 5 krocích:
  • 1. Vyberte si šablonu – mějte atraktivní, zajímavé a originální webové stránky. Docílíte toho s pomocí galerie až 1 000 profesionálních šablon. Ty jsou neustále aktualizovány. Což zaručuje, že budete mít opravdu pestrý výběr možností, které Váš web zclea odliší.
  • 2. Navrhněte své webové stránky – užijte si intuitivní navigaci pro prvotřídní zážitek, navrhněte si cokoliv od blogu až po internetový obchod.
  • 3. Vytvořte stránky – obsahově bohaté webové stránky, které zaujmou a osloví návštěvníky vytvoříte velice jednoduše! Stačí přetáhnout položky, které na stránkách chcete mít a přidat text, tabulky, obrázky, galerie, videa atd.
  • 4. Přidejte pokročilé vlastnosti – vytvořte profesionální webové stránky, které informují, baví a prodávají. K tomu Vám pomohou funkce jako například nákupní košík (s příslušenstvím kreditní karty), členská zóna s chráněným přístupem nebo možnost vytvořit multi-jazyčné webové stránky.
  • 5. Publikujte své webové stránky – online v reálném čase díky vestavěnému FTP nástroji, který podporuje zabezpečené připojení a šetří Váš čas tím, že pracuje v několika spojeních a zveřejní pouze změněné části.

Systémové požadavky:

  • Operační systém: Windows 7 (SP1) 8, 10
  • Paměť: 2 GB RAM
  • Rozlišení obrazovky: 1024 x 600
  • Internetové připojení a e-mailový účet pro aktivaci produktu

Publikační požadavky
Windows, Linux, Unix Server 
PHP  5.x (pouze pro některé pokročilé funkce)

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

WebSite X5
Nová licence:

1 889 Kč WebSite X5 Evolution

5 399 Kč WebSite X5 Professional

549 Kč WebSite X5 Start 14Zákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku