Produkt Počet kusů Cena s DPH

O&O DiskImage 11 Professional Edition, 1 PC

Typ licence: nová licence
Počet licencovaných zařízení: 1 PC
Délka licence: časově neomezená
Dodání: elektronicky (e-mail)


Pravidelné zálohování dat je stále něco, čemu se mnoho uživatelů vyhýbá. Minimálně do té doby, než poprvé přijdou o důležitá data v důsledku chyby softwaru, hardwaru nebo samotného uživatele. Díky O&O DiskImage je možné zálohovat celé počítače, jednotlivé disky a soubory během probíhajících operací. Po obnovení takového obrazu má uživatel své obvyklé a známé pracovní prostředí v krátké době zpátky, bez ohledu na to, zda se obnoví do původního počítače nebo na jiný s odlišným hardwarem. Také podporuje SSD disky a nejmodernější systém UEFI. Uživatelé, kteří si chtějí uložit svá data na externí paměťové médium, mohou využít integrovanou funkci Plug-and-Play, která automaticky zálohuje a synchronizuje vybrané soubory a složky. 

Multilicence:

Máte-li zájem o větší počet licencí, který není uveden v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu multilicence@sw.cz nebo na telefonu 481 001 003 a my Vám jistě nabídneme zajímavou cenu.

Další varianty produktu:

O&O DiskImage
Nová licence:

1 473 Kč O&O DiskImage 11 Professional Edition, 3 PCZákaznická linka

481 001 000
každý pracovní den 8:00 - 17:00
Kontaktní formulář

Akce


Výhody nákupu na SW.cz

Proč nakupovat software u sw.cz?

Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz Výhody nákupu na SW.cz

Možnosti platby


Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, PayU, PayPal


E-shop roku


SW.cz na Facebooku